Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 883 oglasa

Investicija koja se ne propušta – jednosoban stan u Izgradnji u Vrnjačkoj B

Širi centar, Vrnjačka Banja

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih... više

63.850€ (1 773 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 1/4 spratova

Uknjižen dvosoban stan na Mirijevskom bulevaru – 41 m²

Mirijevo I, Zvezdara, Beograd

Na prodaju dvosoban stan u Mirijevu I – Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj... više

120.000€ (2 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Investicija Koja Se Ne Propušta – Jednosoban Stan u Izgradnji u Vrnjačkoj B

Vrnjačka Banja

63.730€ (1 770 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/4 spratova

NOVOGRDANJA APATIN!

Centar, Apatin

STAN! APATIN! CENTAR! Novogradnja ,na najlepšem položaju u gradu,na raskršču dešavanja,na pešačkoj zoni,a kod svih bitnih marketa,pijace,nedaleko... više

69.500€ (1 085 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 2/2 spratova

Prodaje se trosoban stan na Novom Naselju - 62m2

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju trosoban stan površine 60 m² na traženoj lokaciji Novo Naselje. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više

147.900€ (2 385 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • .sprat

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 0.5, 38m2, 225000 EUR

Blok 65, Beograd

U ponudi je stan na prestižnoj lokaciji, u okviru naselja West 65, u ekskluzivnoj zgradi West Tower. Zgrada ima 40 spratova sa panoramskim pogledom... više

225.000€ (5 921 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 10/40 spratova

Prodaja, Stan, Vranje, Ledena Stena

Ledena Stena, Vranje

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan... više

76.900€ (1 201 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 9.sprat

Na prodaju dvosoban stan u Mokranjčevoj ulici – idealan za adaptaciju po mer

Mokranjčeva, Palilula, Niš

U srcu grada, u mirnoj ulici sa odličnom povezanošću, nalazi se dvosoban stan površine 52m² u zgradi sa pet spratova, smešten u prizemlju. Ova... više

90.000€ (1 730 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • Prizemlje/5 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN NA VOZDOVCU U BLIZINI FARMACEUTSKOG FAKULTETA

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

U neposrednoj blizini farmaceutskog fakulteta, I glavne ulice (Vojvode Stepe), nalazi se ova mala ulica sa lepim drvoredom, (ispunjena dvospratnim... više

169.000€ (2 414 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • Visoko prizemlje.sprat

konforan, renoviran , adaptibilan ID#5675

Miljakovac, Rakovica, Beograd

RETKO U PONUDI – KOMFORAN RENOVIRAN STAN – Miljakovac, Beograd Stan je renoviran i odmah useljiv, bez dodatnih troškova. Deo nameštaja ostaje... više

135.000€ (2 647 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • 5/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Suteren 58m², trosoban stan, Preradovićeva, name

Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je kompletno namešten trosoban stan površine 58m², smešten u suterenu, na odličnoj lokaciji u Preradovićevoj... više

102.000€ (1 758 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • Suteren.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 324800€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102502 - U Novom Sadu, na Grbavici nedaleko od Limanske pijace i Osnovne škole Sonje Marinković, prodaje se nameštеn četvorosoban... više

324.800€ (2 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 116m²
  • 3/5 spratova