Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 883 oglasa

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN U NOVOGRADNJI NA PANTELEJU

Pantelej, Niš

Predstavljamo vam izuzetan četvorosoban stan u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Panteleju. Ova nekretnina površine... više

175.000€ (1 620 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 108m²
  • 3/5 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin – Račkog | Novogradnja 2026 | Jednosobni i dvos

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Lokacija: Petrovaradin – ulica Račkog, Novi Sad Tip nekretnine: Stanovi u novogradnji Struktura: Jednosobni i dvosobni stanovi Kvadrature:... više

87.800€ (2 832 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • Prizemlje

Prodaja stanova Petrovaradin Novogradnja 2026 | Jednosobni i dvosobni stanovi |

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Tip nekretnine: Stanovi u novogradnji Struktura: Jednosobni i dvosobni stanovi Kvadrature: od 25 m2 do 45 m2 Grejanje: Podno / centralno... više

127.460€ (2 832 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje

VOZDOVAC BANJICA 120m2 , T , 275000e

Banjica, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Banjica, Crnotravska, 5.0, 120 m2 sa terasom od 15 m2, XXIII od XXIII sprata, dupleks, cg, telefon, 3... više

275.000€ (2 291 €/m²)

  • 5 soba
  • 120m²
  • 23.sprat

Voždovac, Trošarina, Save Maškovića, 4.0, 88m2, 320000 EUR

Trošarina, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja, nekoliko fakulteta, osnovne škole, obdaništa, sportskog centra, Banjičke šume, više... više

320.000€ (3 636 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 4/8 spratova

Voždovac, Autokomanda - Ustanička, 53m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 2.0, 53m2 (terasa 3m2), 1/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Stan se nalazi u savremenom stambeno-poslovnom... više

201.400€ (3 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/8 spratova

Premium novogradnja u Sokobanji, I sprat, 35,38 m2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju jednoiposoban stan u modernom kompleksu u Sokobanji, u izgradnji ( Su + P + 2 + Pk), na najaktrativnijoj lokaciji, između... više

59.900€ (1 711 €/m²)

  • Garsonjera
  • 35m²
  • Prizemlje/4 spratova

Premium novogradnja u Sokobanji, I sprat, 35,4 m2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju jednoiposoban stan u modernom kompleksu u Sokobanji, u izgradnji ( Su + P + 2 + Pk), na najaktrativnijoj lokaciji, između parkova... više

59.900€ (1 711 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Grbavica, , 2.0, 39m2, 140211EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 129010, I/IV, lift, terasa, u izgradnji. Prodaje se dvosoban stan u izgradnji na izuzetno lepoj i trazenoj lokaciji na Grbavici.... više

140.211€ (3 595 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 1/4 spratova

Oglas

Rotkvarija, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad, u ponudi je prelep, potpuno namešten dvosoban stan površine 65 m2 na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako... više

181.000€ (2 784 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova

Na prodaju stan kod Pantelejske crkve

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u novogradnji, površine 50.9m², na izuzetnoj lokaciji između Somborskog bulevara i Pantelejske crkve.... više

105.000€ (2 100 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 1/3 spratova

INVESTICIJA KOJA SE ISPLATI OD PRVOG DANA – GARSONJERA U SRCU VRNJAČKE BANJE

Vrnjačka Banja

Prodaje se luksuzna garsonjera u savremenoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom centru Srbije, koji ne miruje nijednog... više

54.640€ (1 884 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Suteren/3 spratova