Rvati, Obrenovac, Beograd
Na prodaju topao i prostran jednosoban stan površine 58m² u mirnom naselju Rvati. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade. Planirano useljenje... više
96.280€ (1 660 €/m²)
Crveni Krst, Vračar, Beograd
Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 3.0, 50m2 (lođa), VPR/3, EG-strujni kotao, interfon, podrum Prodaje se renoviran salonski stan u mirnoj... više
199.000€ (3 980 €/m²)
Tabane, Jagodina
U ponudi je šarmantan stan površine 41 m², smešten na mirnoj i prijatnoj lokaciji, savršen za one koji žele udoban život u gradu, ali i sigurnu... više
50.000€ (1 219 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Skupstina, Palmoticeva, 5.0, 108 m2 sa terasom i lodjom, III od IV sprata, dupleks, cg, bez lifta... više
465.000€ (4 305 €/m²)
Treska, Okolina, Kopaonik
Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog 1.5, 35m2, terasa 2m2, podno grejanje na struju, VPR/4 Prodaje se funkcionalan apartman na Kopaoniku,... više
70.000€ (2 000 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 127151, klima, uknjizen, renoviran, dvoriste/basta, ostava. **PRESLATKA KUCA SA BASTOM U CENTRU VRACARA**Prelepa prizemna kuca... više
135.000€ (4 821 €/m²)
Obilićev venac, Medijana, Niš
Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, dostupan na 6. i 7. spratu. Stan je moderno projektovan, funkcionalnog rasporeda i idealan... više
162.500€ (2 500 €/m²)
Adice, Novi Sad
Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više
82.261€ (1 869 €/m²)
Adice, Novi Sad
97.720€ (2 220 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijska oznaka 1101475. CENA stana 165 000e + 3% agencijske provizije. Uz ovu ponudu dodatno nudimo i garažno mesto u suterenu po odličnoj... više
163.000€ (2 629 €/m²)
Vašarište, Jagodina
Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više
110.725€ (1 272 €/m²)
Gradska bolnica, Medijana, Niš
Na prodaju odličan stan, na top lokaciji kod Gradske bolnice. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih... više