Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 885 oglasa

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi garsonjera sa dnevnim boravkom... više

54.150€ (1 504 €/m²)

  • Garsonjera
  • 36m²
  • 3/5 spratova

Prostran duplex stan – 122 m², Obrenovac (naselje Dudovi) - 250.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju izuzetno komforan i funkcionalan stan površine 122 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade u mirnom i uređenom naselju Dudovi, Obrenovac.... više

250.000€ (2 049 €/m²)

  • soba
  • 122m²
  • 3.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

152.955€ (3 399 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 2.sprat

Jednoiposoban stan 44 m2, III sprat, Dudovi, Obrenovac - 81.400€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan stan površine 44 m² u mirnom i porodičnom naselju Dudovi, Obrenovac. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, idealnoj za... više

81.400€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 3/3 spratova

TROIPOSOBAN, PORODIČNI STAN 80m², III sprat, FUTOG, NOVI SAD - 128.000€

Futog, Novi Sad

Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 80m², smešten na trećem (ujedno i poslednjem) spratu novije zgrade u mirnom delu Futoga. Stan... više

128.000€ (1 600 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 3/3 spratova

2.5 stan u NOVOGRADNJI, povraćaj PDV-a!

Obilićev venac, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 64.7m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje... više

161.750€ (2 527 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 5/7 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102055, cena nekretnine je 140.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Sajam, 59 m2, dvoiposoban, peti sprat ( ne... više

140.000€ (2 372 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 5/7 spratova

PRODAJE SE LUKSUZAN 3.5-SOBAN STAN | OBRENOVAC – NOVOGRADNJA | 181 m² – 18

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju prostran i moderno uređen stan u neposrednoj blizini centra Obrenovca, površine 181 m², koji se nalazi na IV spratu kvalitetne stambeno-poslovne... više

189.000€ (1 044 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 181m²
  • 4/4 spratova

Oglas

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se trosoban stan površine 70,19m² u luksuznoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u samom centru Niša, u ulici Obilićev venac. Stan... više

168.000€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1.sprat

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva, 400m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva 5.0, 400m2, SUT+PR+I+PTK, EG, garaža U ponudi luksuzna rezidencija u diplomatskom naselju Banovog brda,... više

1.300.000€ (3 250 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 400m²
  • Prizemlje/2 spratova

Šestosoban stan NOVI SAD, 617700€

Bulevar, Novi Sad

EKSKLUZIVAN , šestosoban stan 213m2 ! CEO SPRAT na vrhunskoj lokaciji!JEDAN OD NAJBOLJIH STANOVA U GRADU, nadomak bul. Oslobođenja! Agencijska... više

617.700€ (2 900 €/m²)

  • 6 soba
  • 213m²
  • 3/4 spratova

Vračar, Hram Sv. Save - Brane Crnčevića

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

1.0, 36m2 (uknjižen na 30m2), PSUT/5, grejanje na struju, renoviran, interfon, internet, ktv Jednosmerna ulica Brane Crnčevića, ranije zvana... više

155.000€ (4 305 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • Suteren/5 spratova