Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 885 oglasa

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Sajmište, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

155.653€ (3 458 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 4.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 448950€

Centar, Novi Sad

Agencijska znaka 1102507 - CENA 474500 EURA + 3% agencijske provizije. Prodaje se prostran, svetao i funkcionalan trosoban stan u Pupinovoj... više

448.950€ (6 150 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 7/8 spratova

Četvorosoban stan u soliteru na Maloj Vagi od 91 m²

Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac

Predstavljamo vam prostran i potpuno renoviran stan smešten na desetom spratu solitera iza Maxija na Maloj Vagi. Zgrada je opremljena sa dva... više

140.000€ (1 538 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 10/10 spratova

- novi beograd sf 2635

Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd

U ponudi je luksuzan stan u prestižnom kondominijumu Wellport, prvom pravom kompleksu sa akcentom na privatnost i sigurnost. Ovaj stan na prizemlju... više

344.999€ (3 791 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • .sprat

Jednoiposoban stan 50m², I sprat, Obrenovac - 92.500€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 50m² koji se nalazi na I spratu stambene zgrade u centru Obrenovca. Sastoji se od ulaznog... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/3 spratova

JEDNOIPOSOBAN STAN 28m², VPR– TELEP / ADICE - 80.000€

Telep, Novi Sad

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan 28m², na granici Telepa i Adica. Stan je idealan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje.... više

80.000€ (2 857 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • .sprat

Prodaja dvosobnog stana 42 m² Grbavica – odlična lokacija | Prodaja stanova

Grbavica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – dvosoban stan 42 m2 na Grbavici Na prodaju je dvosoban stan površine 42 m2 na Grbavici u Novom Sadu, smešten u mirnom... više

169.950€ (4 046 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju – Odličan stan sa parking mestom | Porodična lokacija

FON - Bilećka, Voždovac, Beograd

U ponudi je funkcionalan i dobro održavan stan, idealan za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Osnovne karakteristike:... više

300.000€ (4 285 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 2./5 spratova

Kompleks Plavuša – Stanovi odmah po izvanrednim cenama i idealnim kvadratura

Vašarište, Jagodina

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više

99.018€ (1 285 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

Vašarište, Jagodina

99.946€ (1 298 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

Vašarište, Jagodina

119.669€ (1 259 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 95m²
  • 7/8 spratova

Svetao i funkcionalan stan kod Delta Planet – 37m², odmah useljiv

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

Na prodaju moderno opremljen jednoiposoban stan površine 37m², na 5. spratu (od 7) u zgradi sa liftom, u neposrednoj blizini Delta Planet-a.... više

107.000€ (2 891 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 3/5 spratova