Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 885 oglasa

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – Bulevar Evrope, 40m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se stan na Bulevar Evrope, nova Detelinara Na odličnoj lokaciji prodaje se kompletno opremljen i moderno namešten dvosoban stan površine... više

118.450€ (2 961 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 448950€

Centar, Novi Sad

Agencijska znaka 1102507 - CENA 474500 EURA + 3% agencijske provizije. Prodaje se prostran, svetao i funkcionalan trosoban stan u Pupinovoj... više

448.950€ (6 150 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 7/8 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Sajmište, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

173.073€ (3 762 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 4.sprat

Banatić, Novi Sad

118.141€ (4 219 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 1.sprat

Banatić, Novi Sad

141.831€ (4 171 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 4.sprat

Sajmište, Novi Sad

98.462€ (3 938 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 6.sprat

Sajmište, Novi Sad

118.570€ (3 952 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 6.sprat

Sajmište, Novi Sad

155.653€ (3 458 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 4.sprat

Prodaje se dvosoban stan na Telepu - 44m2

Telep, Novi Sad

Na prodaju potpuno renovian i opremljen stan u Novom Sadu, naselje Telep. Stan se nalazi u prizemlju, ima svoju privatnu teritoriu i dodatno... više

99.348€ (2 257 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 1.sprat

Četvorosoban stan u soliteru na Maloj Vagi od 91 m²

Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac

Predstavljamo vam prostran i potpuno renoviran stan smešten na desetom spratu solitera iza Maxija na Maloj Vagi. Zgrada je opremljena sa dva... više

140.000€ (1 538 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 10/10 spratova

Jednoiposoban stan 50m², I sprat, Obrenovac - 92.500€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 50m² koji se nalazi na I spratu stambene zgrade u centru Obrenovca. Sastoji se od ulaznog... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/3 spratova

JEDNOIPOSOBAN STAN 28m², VPR– TELEP / ADICE - 80.000€

Telep, Novi Sad

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan 28m², na granici Telepa i Adica. Stan je idealan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje.... više

80.000€ (2 857 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • .sprat