Za upit zamena stana kuc sidu uknjizen pronađeno 318 oglasa

Novi Sad, Centar, Bulevar kralja Petra I, 1.0, 36m2, 135000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 117773, IV/, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking. Na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu – na Bulevaru Kralja Petra I,... više

135.000€ (3 750 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 4.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 324800€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102502 - U Novom Sadu, na Grbavici nedaleko od Limanske pijace i Osnovne škole Sonje Marinković, prodaje se nameštеn četvorosoban... više

324.800€ (2 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 116m²
  • 3/5 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN NA VOZDOVCU U BLIZINI FARMACEUTSKOG FAKULTETA

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

U neposrednoj blizini farmaceutskog fakulteta, I glavne ulice (Vojvode Stepe), nalazi se ova mala ulica sa lepim drvoredom, (ispunjena dvospratnim... više

169.000€ (2 414 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Prodaja, Stan, Vranje, Ledena Stena

Ledena Stena, Vranje

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan... više

76.900€ (1 201 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 9.sprat

Premium novogradnja u Sokobanji, I sprat, 35,38 m2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju jednoiposoban stan u modernom kompleksu u Sokobanji, u izgradnji ( Su + P + 2 + Pk), na najaktrativnijoj lokaciji, između... više

59.900€ (1 711 €/m²)

  • Garsonjera
  • 35m²
  • Prizemlje/4 spratova

Voždovac, Trošarina, Save Maškovića, 4.0, 88m2, 320000 EUR

Trošarina, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja, nekoliko fakulteta, osnovne škole, obdaništa, sportskog centra, Banjičke šume, više... više

320.000€ (3 636 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 4/8 spratova

Premium novogradnja u Sokobanji, I sprat, 35,4 m2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju jednoiposoban stan u modernom kompleksu u Sokobanji, u izgradnji ( Su + P + 2 + Pk), na najaktrativnijoj lokaciji, između parkova... više

59.900€ (1 711 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 1/5 spratova

Mirijevo, stan sa garažom, lux ID#1491

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na II soartu, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica,... više

120.000€ (2 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/3 spratova

Zvezdara, Mirijevo I - Ladne vode 41m2

Mirijevo I, Zvezdara, Beograd

2.0, 41m2(terasa), 2/4, EG, klima, interfon, internet, ktv, bez ulaganja Stan se nalazi u srednjem delu mirne ulice Ladne vode, koja se nalazi... više

117.500€ (2 865 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Jednoiposoban stan u novogradnji na Bulevaru Oslobodjenja 43m2

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana površine 43m2 u Novom Sadu, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu – Bulevaru oslobođenja,... više

137.700€ (3 202 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Stan sa 7 soba NOVI SAD, 1573840€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101486, Novi Sad, Centar, 352 m2, trosoban, peti sprat. Penthouse u jednoj od najlepših ulica centra Novog Sada, u... više

1.573.840€ (4 471 €/m²)

  • 7 soba
  • 352m²
  • 5/6 spratova

Vračar, Neimar - Vardarska 47m2

Neimar, Vračar, Beograd

2.5, 47m2, 2/4, CG, interfon, internet, telefon, ktv Vračar je jedna od najlepših Beogradskih opština sa kompletno razvijenom infrastrukturom,... više

229.000€ (4 872 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 47m²
  • 2/4 spratova