Trnava, Jagodina
Ekskluzivna porodična kuća nadomak Jagodine – novija kuća bez ulaganja Na prodaju prostrana, kvalitetna, spratna kuća u mirnom, urbanom prigradskom... više
295.000€ (778 €/m²)
Crvene livade, Jagodina
Ako tražiš mirno mesto za kuću, ovaj plac u Crvenim Livadama je prava priča. Površina 27,84 ari Plac je pogodan za porodični dom ili pametnu... više
55.680€ 0 €/m²)
Budžino brdo, Jagodina
Velika porodična kuća, kvalitetno građena sa dobrim rasporedom. Mogućnost ZAMENE ZA MANJU KUĆU ILI STAN UZ DOPLATU!!! Kuća je ozakonjena i... više
118.000€ (395 €/m²)
Umka, Čukarica, Beograd
Prodaje se 37.09 ari građevinskog zemljišta na Umci, 13 minuta od Beograda i 6min od buduće početne stanice metroa. Dozvoljena gradnja P+1+Pk,... više
55.000€ 0 €/m²)
Nova Selenča, Sombor
Na prodaju lokal površine 42m2 sa garažom od 17m2 na odličnoj lokaciji na selenči,u blizini hotela Bar kod. Lokal se sastoji od dve prostorije,... više
52.000€ (1 238 €/m²)
Centar, Sombor
POSLOVNI PROSTOR I STANOVI! Prodaje se atraktivan poslovni prostor ukupne površine 371m², uknjiženo- Magacin П=101м2, Prizemlje П=81м2, Sprat... više
450.000€ (682 €/m²)
Centar, Sombor
Prodaje se poslovni prostor / apartman u Somboru, nedaleko od samog centra grada! Ukupne površine 18 m² + 7 m² galerije, idealan za apartmanski... više
25.300€ (1 405 €/m²)
Goge, Sombor
STOPIRANA PRODAJA! Prodaje se kuća od 54m2 na parceli od 588m2. Proces legalizecije je pokretnut, kuća na terenu ima više kvadrata. Kuća poseduje... više
43.500€ (805 €/m²)
Doljevac, Doljevac, Doljevac
Na prodaju plac pored autoputa E75. Ukupna površina placa 1ha 23a 89m2, ulazni front ima oko 140m. Pogodan za benzinsku pumpu, proizvodno-skladišna... više
70.000€ (5 €/m²)
Centar, Paraćin
Stan novosagrađeni, neuseljavan. Stan se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji. Stan se sastojii od ulaznog hodnika, spavaće sobe , kuhinje sa... više
79.200€ (1 650 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
7.0, 369m2 (terasa), 3/4, LUX, duplex, EG (gas/solarno/toplotne pumpe), klima, garažno mesto, lift, video nazdor, obezbeđenje, alarm, ostava,... više
1.050.000€ (2 845 €/m²)
Vinik, Pantelej, Niš
Na prodaju nezavrsena vikendica na Viniku pored auto puta, sa pogledom na grad. Vikendica se sastoji od prizemlja... više
110.000€ (948 €/m²)