Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7044 oglasa

Prodaja dvosobnog stana 51 m² Železnička stanica

Banatić, Novi Sad

Na prodaju je dvosoban stan površine 51 m2 u blizini Železničke stanice u Novom Sadu, smešten u mirnoj ulici na odličnoj lokaciji, idealnoj... više

148.423€ (2 910 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 5.sprat

Oglas

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, Detelinara, odlična lokacija pogodna za život i investiciju. Stan je kompletno renoviran i namešten,... više

129.540€ (3 159 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 4.sprat

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

169.110€ (3 523 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 4/8 spratova

Prodaja stana u stambenoj zgradi, garaža, parking, dvorište - Telep 117m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stana u stambenoj zgradi u Novom Sadu – sprat, površine 117m2, koji se može kupiti i kao deo cele zgrade sa oba stana (ukupno... više

255.000€ (2 179 €/m²)

  • 117m²
  • 1/1 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Nov jednoiposoban stan Grbavica, odlična lokacija

Grbavica, Novi Sad

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na Grbavici, na odličnoj lokaciji, idealan za stanovanje ili investiciju. Stan ima 36,4 m²... više

96.000€ (2 666 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – Bulevar Evrope, 40m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se stan na Bulevar Evrope, nova Detelinara Na odličnoj lokaciji prodaje se kompletno opremljen i moderno namešten dvosoban stan površine... više

118.450€ (2 961 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Prodaja, Magacin, Beograd, Surčin, Dobanovci

Dobanovci, Surčin, Beograd

Prodaje se magacin od 6300 m2, novogradnja, visina 9,5m, sirina 30m, sleperski prilaz, industrijski pod fero beton, saobracajnica oko magacina... više

6.300.000€ (1 000 €/m²)

  • 6300m²
  • .sprat

ODLIČNA KUĆA ZA VEĆU PORODICU U APATINU!!!!

Širi centar, Apatin

Kuća-Apatin Prodaje se porodična spratna kuća površine 91m2 na placu od 5a u mirnom delu Apatina,sa izlazom na dve ulice. Kuća se sastoji od... više

88.000€ (967 €/m²)

  • 91m²
  • .sprat

LOKAL SA GARAŽOM!

Nova Selenča, Sombor

Na prodaju lokal površine 42m2 sa garažom od 17m2 na odličnoj lokaciji na selenči,u blizini hotela Bar kod. Lokal se sastoji od dve prostorije,... više

52.000€ (1 238 €/m²)

  • 42m²
  • .sprat

JEDINSTVENA NEKRETNINA U CENTRU GRADA

Centar, Sombor

POSLOVNI PROSTOR I STANOVI! Prodaje se atraktivan poslovni prostor ukupne površine 371m², uknjiženo- Magacin П=101м2, Prizemlje П=81м2, Sprat... više

450.000€ (682 €/m²)

  • 659m²
  • .sprat

POSLOVNI PROSTOR / APARTMAN

Centar, Sombor

Prodaje se poslovni prostor / apartman u Somboru, nedaleko od samog centra grada! Ukupne površine 18 m² + 7 m² galerije, idealan za apartmanski... više

25.300€ (1 405 €/m²)

  • 18m²
  • Prizemlje

KUĆA SA SVETLIM SOBAMA

Goge, Sombor

STOPIRANA PRODAJA! Prodaje se kuća od 54m2 na parceli od 588m2. Proces legalizecije je pokretnut, kuća na terenu ima više kvadrata. Kuća poseduje... više

43.500€ (805 €/m²)

  • 54m²
  • .sprat