Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7042 oglasa

Sremska Kamenica, Popovica - Nov dvoiposoban stan ID#1001154

Popovica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Popovica. Stan u izgradnji pozicioniran u stambenom kompleksu „Royal Residency“, zatvoren luksuzan kompleks sa bazenima okružen... više

169.900€ (3 205 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Sajam - Parking mesto u dvorištu ID#9000126

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Parking mesto u dvorištu Sajam kompleksa veličine 14m2. Pozicioniran u neposrednoj blizini Bulevara Evrope,... više

18.800€ (1 342 €/m²)

  • 14m²

Brajevo centar, ugostiteljski i stambeni objekat 520 m2, 30 parking mesta ID#15

Boždarevac, Barajevo, Beograd

Izuzetna nekretnina u Barajevu: stambeno-komercijalna prilika Dobrodošli u investiciju za svaku preporuku. Ova komercijalna nekretnina u srcu... više

157.000€ (301 €/m²)

  • 520m²

ZVEZDARA LION 84m2 , T , 200000e

Lion, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lion, Ante Bogicevica, 4.0, 84 m2 sa terasom, VII od VII spratova, dupleks, eg, lift, interfon,... više

200.000€ (2 380 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 7.sprat

PLAC BARAJEVO 500m2 , 13000e

Barajevo, Beograd

Prodaja placa Beograd, BARAJEVO, Ravni gaj, Milije Mihailovića, UKNJIŽEN 1/1 građevinsko zemljište, 5 km od centra Barajeva, naselje Ravni... više

13.000€ (26 €/m²)

  • 500m²

Rakovica, Kijevo, Brace deroko, 6.0, 399m2, 220000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 106785, 5.5a, spratna, pr + i + potkrovlje, struja, kanalizacija, terasa, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, pogodan... više

220.000€ (551 €/m²)

  • 399m²

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 0.5, 38m2, 225000 EUR

Blok 65, Beograd

U ponudi je stan na prestižnoj lokaciji, u okviru naselja West 65, u ekskluzivnoj zgradi West Tower. Zgrada ima 40 spratova sa panoramskim pogledom... više

225.000€ (5 921 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 10/40 spratova

Surčin, Surčin, -, Zemljište, 8700ari, 224000 EUR

Surčin, Beograd

Plac se nalazi u Surčinu, dužinom uz kanal Galovica, na ivici šume. Dimenzije placa su 24 x 30 x 380m. Zemljište je pogodno za poljoprivredu... više

224.000€ (25 €/m²)

  • 8700m²

Plac u Usijama (Golubac)

Usije, Usije, Golubac

Prodaje se plac površine 4,93 ar u mirnom delu naselja Usije (Golubac), na oko 600 metara od šetalita i Dunava. Plac je prazan što daje potpunu... više

5.000€ (10 €/m²)

  • 493m²

PRODAJA PLACA – Mala Moštanica, 9, 46 ari

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 9,46 ari u naselju Mala Moštanica, idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice. Plac se nalazi u mirnom i prijatnom... više

12.300€ 0 €/m²)

  • 0m²

Ekskluzivna porodična kuća nadomak Jagodine – novija kuća bez ulaganja

Trnava, Jagodina

Ekskluzivna porodična kuća nadomak Jagodine – novija kuća bez ulaganja Na prodaju prostrana, kvalitetna, spratna kuća u mirnom, urbanom prigradskom... više

295.000€ (778 €/m²)

  • 379m²
  • .sprat

Kuća sa bazenom u zelenoj oazi Sremske Kamenice

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi naše agencije izdvajamo ekskluzivnu kuću sa bazenom u Sremskoj Kamenici, jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u neposrednoj... više

190.550€ (4 142 €/m²)

  • 46m²
  • /2 spratova