Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7045 oglasa

KUĆA SA SVETLIM SOBAMA

Goge, Sombor

STOPIRANA PRODAJA! Prodaje se kuća od 54m2 na parceli od 588m2. Proces legalizecije je pokretnut, kuća na terenu ima više kvadrata. Kuća poseduje... više

43.500€ (805 €/m²)

  • 54m²
  • .sprat

KUĆA! CENTAR!

Centar, Sombor

KUĆA! CENTAR! Venac, 336m2 na placu od 1003m2, salonska švapska kuća, jedinstvenog izgleda. Kuća poseduje dve kuhinje, 4 sobe, 2 kupatila i... više

155.000€ (461 €/m²)

  • 336m²
  • .sprat

ODLIČNA NEKRETNINA! CENTAR!

Centar, Sombor

KUĆA! CENTAR! Na odličnoj lokaciji duž Apatinskog puta, nadomak Centra grada, nalazi se objekat 250m2, kuća od čvrstog materijala, stambenog... više

147.500€ (590 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Plac u gornjem Surčinu

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Nudimo vam građevinski plac u Surčinu, na brdu u blizini stadiona, sa izlazom na dve ulice. Plac ima struju, vodu, prilaz asfaltom. Površine... više

100.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PLAC, DOLJEVAC, BENZINSKA PUMPA, 124ara

Doljevac, Doljevac, Doljevac

Na prodaju plac pored autoputa E75. Ukupna površina placa 1ha 23a 89m2, ulazni front ima oko 140m. Pogodan za benzinsku pumpu, proizvodno-skladišna... više

70.000€ (5 €/m²)

  • 12389m²

Na prodaju plac 4450m2, Palilula Donjovlaška

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac površine 4450m2 , uknjižen kao poljoprivredno zemljište . Plac se nalazi do same ulice na od placa 100 m nalazi se komunalna... više

69.000€ (15 €/m²)

  • 4450m²

Zlatibor, Tornik, lux 3.5 apartman, 110m2, garaže 40m2, 3 terase, dvorište

Zlatibor

Zlatibor, Tornik, lux 3.5 apartman,110m2, garaže 40m2, 3 terase, dvorište Apartman na Zlatiboru, izuzetna lokacija, u zgradi sa samo 7 stanova.... više

325.000€ (2 954 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 110m²
  • 1/2 spratova

Kuća , Medoševac, 375 m2, eg

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju porodična kuća Medoševac pored asfaltnog puta, neto površine 375 m2 . Porodična stambena zgrada sastoji se od pd plus vpr plus sp.... više

190.000€ (506 €/m²)

  • 375m²
  • 1/1 spratova

Lokal, Novi podzemni prolaz, 6m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Nalazi se se na samom ulazu... više

22.500€ (3 750 €/m²)

  • 6m²
  • Prizemlje

Prodaje se novi neuseljavani stan - odmah usljiv

Centar, Paraćin

Stan novosagrađeni, neuseljavan. Stan se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji. Stan se sastojii od ulaznog hodnika, spavaće sobe , kuhinje sa... više

79.200€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • .sprat

Apartman na prodaju

Centar, Paraćin

Izuzetno lepi apartman u radu. Uz mogućnostt življenja ili uz sadašnje rentiranje mogućnost otplate na 3-4 godine. Hvala što ste izdvojili... više

40.000€ (1 600 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 25m²
  • .sprat

Plac, Novo selo 1323m2

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac u Novom selu površine 1323m2 sa nedovršenom vikend kućom 29m2, kojoj je potrebna adaptacija. Ima mogućnost priključka na vodu... više

21.350€ (16 €/m²)

  • 1323m²