Za upit vocnjak pronađeno 185 oglasa

Boljevac, Rtanj – Krivi vir 75kvm + 1,2ari ID#28802

Krivi Vir, Boljevac, Boljevac

Prodaje se porodična kuća (u osnovi 75m2, PR+I) sa pomoćnim objektima štala, ambar i koliba (40+24+38m2) na građevinskoj parceli od 7a 13m2,... više

10.000€ (133 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje/1 spratova

Rtanj – Jablanica 10a+42kvm stara kuća ID#26176

Jablanica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se građevinska parcela 4a 07m2 sa uknjiženom kućom, ali srušenom 42m2 i do nje voćnjak 6a 36m2 ukupno 10a 43m2, iznad centra sela... više

5.500€ 0 €/m²)

  • Garsonjera
  • 0m²
  • Prizemlje

TOP PONUDA – Više parcela u Boru, potez Kot

Bor

Na prodaju više parcela ukupne površine 388,48 ari, na odličnoj lokaciji u mestu Kot, Bor. Zemljište je raznovrsno i pogodно za više namena... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju plac – blizina grada

Štipljanski put, Jagodina

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 18,5 ari, koje se nalazi u neposrednoj blizini grada. Plac je ravan, pogodan za obradu, voćnjak... više

22.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

KUĆA BUKOVAC - SPRATNA, ODLIČNA

Bukovački Salaši, Okolina, Sombor

KUĆA! Na Bukovcu, glavni put, 222m2, čvrste gradje, dvojna, ali kompletno katastarski odvojena. Sastoji se iz prizemlja, sprata i suterena.... više

70.000€ (315 €/m²)

  • 222m²
  • .sprat

Okolno mesto, Bukulja, -, Kuća, 350m2, 1335000 EUR

Bukulja, Aranđelovac

U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na... više

1.335.000€ (3 814 €/m²)

  • 350m²

Seosko domaćinstvo, kuća 81m² sa pomoćnim objektima – Dren, Obrenovac - 4

Dren, Obrenovac, Beograd

Na prodaju seosko domaćinstvo u selu Dren, kod Obrenovca, na velikom placu od 98 ari, idealno za porodičan život, poljoprivredu ili vikend imanje.... više

40.000€ (493 €/m²)

  • 81m²
  • .sprat

Poljoprivredno zemljište Glogovac

Glogovac, Okolina, Jagodina

Na prodaju poljoprivredno zemljište u okolini Jagodine, u Glogovcu, površine 18.3 a. Parcela ima bunar, što predstavlja dodatnu pogodnost za... više

6.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 160 m², 96 ari, Obrenovac, Ljubinić – 72 000 € (NAMEŠTENA)

Ljubinić, Obrenovac, Beograd

U ponudi kuća u Ljubiniću, opština Obrenovac, površine 12 m2, 39 m²,18 m² spratnosti Pr+1+Pk, na placu od 96 ari. Struktura: Prizemni deo se... više

72.000€ (450 €/m²)

  • 160m²
  • .sprat

Novi Sad, Rakovac, , 4.0, 150m2, 160000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 111982, spratna, struja, klima, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se kuca na Fruskoj Gori od 150 m2 na placu od 1600 m2. Jedinstvena... više

160.000€ (1 066 €/m²)

  • 150m²

Porodična kuća 176m² – Nikolinci, Glavna 62 (Prizemlje + Potkrovlje)

Nikolinci, Alibunar, Alibunar

Tražite dom koji spaja moderan komfor i mirnu lokaciju? Ova kuća na međunarodnom putu Beograd – Vršac nudi sve što vam je potrebno! LOKACIJA:... više

79.800€ (453 €/m²)

  • 176m²
  • 1/2 spratova

NA PRODAJU VIKENDICA – 150 m OD VELIKE MORAVE – PLAC 15, 62 ARI

Tonja, Ćuprija

U ponudi je vikendica površine 44 m², smeštena na placu od 15.62 ara, u mirnom i prirodnom okruženju, na svega oko 150 metara od reke Velike... više

13.500€ (306 €/m²)

  • 44m²
  • Prizemlje