Ada, Ćuprija
Prodaje se plac površine 21 ar, smešten u mirnom i lepom delu Ćuprije, u naselju Ada. Do parcele se stiže automobilom putem koji je delom makadamski,... više
10.500€ 0 €/m²)
Ležimir, Sremska Mitrovica
Agencijski ID: 119228, 25.07a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada... više
125.000€ (694 €/m²)
Begaljica, Beograd
Agencijski ID: 33779, uknjizen, njiva. Struja i voda na susednom placu, poljoprivredno zamljiste, najbolje za vocnjak ili slicno. Vise informacija... više
7.000€ (7 €/m²)
Draževac, Obrenovac, Beograd
Na prodaju prelepa stambena kuća sve ukupne površine 382 m2 sa 20 ari placa u Draževcu – opština Obrenovac. Nalazi se u veoma lepom i mirnom... više
140.000€ (366 €/m²)
Kamenica, Okolina, Gornji Milanovac
Selo Kamenica na 33km od Kragujevca, a 20 km do Gornjeg Milanovca, 17km do Gružanskog jezera. Ogranci planine Rudnik sa 554m nadmorske visine.... više
55.000€ (407 €/m²)
Majur, Okolina, Jagodina
VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana... više
50.000€ (178 €/m²)
9. maj, Palilula, Niš
Na prodaju plac površine 1.536 m² sa upisanim stambenim objektima ukupne površine 102 m². Nekretnina se nalazi na mirnoj lokaciji između sela... više
40.000€ 0 €/m²)
Pančevo
Agencijski ID: 87875, struja, uknjizen, vocnjak. Plac sa 2500 zasada lesnika 7 godina starog,zicana ograda,bunar,solarni paneli za struju,navodnjavanje... više
220.000€ (5 €/m²)
Jablanica, Boljevac, Boljevac
U selu Jablanica, opština Boljevac, prodaje se stara kuća (za sanaciju) u centru sela, u dolini Crnog Timoka, sa pogledom na planinu Rtanj,... više
15.000€ (250 €/m²)
Krušedol selo bb, Krušedol Selo, Irig
Prodajem uknjižen plac na Fruškoj gori, površine 17,7 ari, sa vinogradskom kućicom. Vlasnik 1/1. Građevinsko zemljište na lokaciji opštine Irig,... više
40.000€ (0 €/m²)
Centar, Velika Plana, Velika Plana
Na prodaju seosko domaćinstvo u selu Markovac, kod Velike Plane, kuća 235 m2, 6 pomoćnih objekata na placu. U prelepom dvorištu, koje pored... više
250.000€ (1 063 €/m²)
Beocin, Beočin
Agencijska oznaka - 7089985 - Poljoprivredno zemljište delimično pod voćem. Dve veće parcele i jedna manja. Teren je uglavnom ravan sa blagim... više
124.800€ (7 €/m²)