Za upit vikendica Sombor pronađeno 96 oglasa

KUĆA! CENTAR!

Centar, Sombor

KUĆA! CENTAR! Venac, 336m2 na placu od 1003m2, salonska švapska kuća, jedinstvenog izgleda. Kuća poseduje dve kuhinje, 4 sobe, 2 kupatila i... više

155.000€ (461 €/m²)

  • 336m²
  • .sprat

KUĆA!

Crvenka, Sombor

KUĆA! ODLIČNA LOKACIJA! Kod hirurškog bloka, 205m2, na parceli od 480m2. Spratna,čvrsta gradnja. Prizemlje se sastoji iz 3 spavaće sobe, prostrani... više

155.000€ (756 €/m²)

  • 205m²
  • .sprat

SPRATNA KUĆA BLIZU VENCA

Mlake, Sombor

KUĆA Nedaleko od venca se prodaje spratna kuća. Na placu od 234m2 se nalazi kuća od 98m2 u osnovi i nešto manje na stpratu. Pored kuće je velika... više

82.400€ (840 €/m²)

  • 98m²
  • 1.sprat

SALAŠ I NJIVA! RANČEVO!

Rančevo, Okolina, Sombor

SALAŠ I NJIVA! Rančevo naselje! Na placu od 4778m2 širokog fronta, nalazi se Kuća od mešanog materijala, 131m2 površine, uvučena sa ulice koja... više

20.000€ (152 €/m²)

  • 131m²
  • .sprat

SPRATNA KUĆA U JOSIĆKOM NASELJU

Josićko naselje, Sombor

KUĆA! Josićko naselje, prodaje se kuća uknjižene veličine 354m2 , na terenu je veća i prostire se u nekoliko etaža, na velikom placu od 1227m2.... više

186.000€ (525 €/m²)

  • 354m²
  • .sprat

KUĆA U MLAKAMA

Mlake, Sombor

KUĆA!! SPUŠTENA CENA!!! U vrlo lepom delu Mlaka, na uglu dve ulice, se prodaje kuća od 114m2 na parceli od 443m2. Kuća je mešovite i čvrste... više

51.500€ (451 €/m²)

  • 114m²
  • .sprat

KUĆA NA ODLIČNOJ OKACIJI

Crvenka, Sombor

Na odličnoj poziciji, između Radišićeve i Vojvođanske, prodaje se kuća od 123m2, na parceli od 362m2. Kuća je mešovite gradnje, u veoma očuvanom... više

67.300€ (547 €/m²)

  • 123m²
  • .sprat

DVORIŠNA KUĆA! SOMBOR!

Mlake, Sombor

SOMBOR! MLAKE! Dvorišna kuća od 78m2. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo i ostava. DOBRO ODRŽAVANA! Čvrste... više

40.000€ (512 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

ODLIČNA NEKRETNINA! CENTAR!

Centar, Sombor

KUĆA! CENTAR! Na odličnoj lokaciji duž Apatinskog puta, nadomak Centra grada, nalazi se objekat 250m2, kuća od čvrstog materijala, stambenog... više

147.500€ (590 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

KUĆA SA TRI STANA!

Nova Selenča, Sombor

KUĆA! Centar-Stara Selenča,porodična kuća na nekoliko minuta od centra grada,u veoma lepoj i širokoj ulici,koja je zadržala duh prepoznatljivosti... više

185.500€ (862 €/m²)

  • 215m²
  • .sprat

U CENTRU GRADA, VELIKA KUĆA NA VELIKOM PLACU

Centar, Sombor

KUĆA! Centar,prvi krug ulica do Venca,NESVAKIDAŠNJA ponuda,na velikom placu koji je uredjen kao park sa višegodišnjim rastinjem,cvetnim vrtom,baštom,uvucena,nalazi... više

195.500€ (913 €/m²)

  • 214m²
  • Prizemlje

Prodaja, Kuća, Sombor, Okolina, Stanišić

Stanišić, Okolina, Sombor

KUĆA! Stanišić. Švapska kuća,većim delom od čvrstog materijala,delom mešani materijal,prizemna,263m2,klasičnog salonskog rasporeda i takvog... više

20.600€ (78 €/m²)

  • 263m²
  • Prizemlje