Za upit vikendica Sombor pronađeno 96 oglasa

KUĆA!

Prnjavor, Sombor

KUĆA! Na prodaju porodična kuća u Prnjavoru, smeštena u mirnoj ulici, idealnoj za život i rad. Kuća je čvrste gradnje, veoma lepo održavana,... više

180.000€ (1 487 €/m²)

  • 121m²
  • .sprat

PORODIČNA KUĆA SA LOKALOM

Mlake, Sombor

KUĆA! Prodaje se porodična kuća od 129m2 sa lokalom, malim stanom i pomoćnim prostorijama od 120m2 na parceli od 755m2. Kuća poseduje hodnik,... više

154.500€ (1 197 €/m²)

  • 129m²
  • .sprat

KUĆA JOSIĆKO NASELJE

Josićko naselje, Sombor

KUĆA! Josićko naselje, u mirnom kraju..Poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom podignuto dva stepenika, plus tri sobe i kupatilo.Lepog... više

93.000€ (715 €/m²)

  • 130m²
  • .sprat

KUĆA!

Sombor

Na prodaju kuća starije gradnje, ukupne površine 385 m², na placu od 10 ari, koja se nalazi na Apatinskom putu, na uglu dve ulice, sa širokim... više

134.000€ (348 €/m²)

  • 385m²
  • .sprat

KUĆA U CENTRU!

Centar, Sombor

Prodaje se kuća u centru Sombora, smeštena u dvorištu koje se formalno deli sa komšijama, ali je kuća na terenu fizički odvojena i pruža privatnost.... više

48.000€ (436 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje

KUĆA - NOVOGRADNJA

Goge, Sombor

KUĆA - NOVA, MODERNA ! Blizu Subotičkog puta, 163m2, plac 817m2, građena od čvrstog materijala. Kompletan prostor je stambenog karaktera, sastoji... više

82.400€ (505 €/m²)

  • 163m²
  • .sprat

Sombor, Centar - Odlična, uknjižena kuća ID#3000087

centar, Sombor, Sombor

Sombor - ulica Čitaonička. Predstavljamo odličan višenamenski poslovni objekat koji je pozicioniran na jednoj od najlepših i najatraktivnijih... više

401.700€ (583 €/m²)

  • 688m²
  • Prizemlje

STOPIRANA PRODAJA!! KUĆA U SRCU GRADA

Centar, Sombor

STOPIRANA PRODAJA!! Na pedeset metara od venca se prodaj kuća od 247m2 na parceli od 380m2. Kuća je čvrste gradnje i veoma lepo održavana,... više

139.000€ (562 €/m²)

  • 247m²
  • .sprat

KUĆA SA TRI LOKALA

Centar, Sombor

Na parceli od 2 ara se nalazi kuća od 178m2 koja ima tri ulaza sa ulice i mogućnost za tri zasebna lokala. Nekretnina se nalazi uz prometnu... više

90.000€ (505 €/m²)

  • 178m²
  • .sprat

KUĆA SA BAZENOM!

Gornja Varoš, Sombor

KUĆA! Porodična kuća u centru grada na savršenoj lokaciji, Staparski put, 140m2, uknjižena, sa 745m2 placa, od čvrstog materijala, u dobrom... više

123.600€ (882 €/m²)

  • 140m²
  • .sprat

POGODNA ZA DVE PORODICE

Goge, Sombor

KUĆA! na placu od 695m2,nalaze se dve kuce,do ulice prizemna kuća,kompletno uredjena za život,energetski efikasna,pvc stolarija,parket,nova... više

123.600€ (1 388 €/m²)

  • 89m²
  • .sprat

PORODIČNA KUĆA U KLJAJIĆEVU!!

Kljajićevo, Okolina, Sombor

KUĆA!!! Prodaje se porodična kuća u mirnom delu Kljajićeva, ukupne površine 151m², na placu od 11 ari. Kuća se sastoji od tri prostrane sobe,... više

30.000€ (198 €/m²)

  • 151m²
  • .sprat