Za upit suma pronađeno 821 oglasa

Čukarica, Banovo brdo - Kneza Višeslava

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

5.0, duplex, 195m2, 1/2, 5 terasa, LUX, gas/kotao, klima, KTV, internet, interfon, jedno parkino mesto u garaži, plac/dvorište 1.2 ara U prilici... više

750.000€ (3 846 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 1/2 spratova

PRODAJA, 3.5 STAN, ZARKOVO, CUKARICA

Zarkovo, Cukarica, Beograd

Na prodaju je prostran i svetao troiposoban stan povrsine 103 m2, uTrgovackoj ulici u Zarkovu. Stan je idealan kao investicija, ali i kao porodicni... više

270.000€ (2 621 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 103m²
  • 5.sprat

Zvezdara, Lipov lad - Bulevar kralja Aleksandra 88m2

Lipov Lad, Zvezdara, Beograd

3.5, 88m2 (terasa), 7/7, CG, lift, interfon, internet, ktv, telefon, klima. Bulevar Kralja Aleksandra je druga ulica po dužini u Beogradu i... više

310.000€ (3 522 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 88m²
  • 7/7 spratova

ZVEZDARA UCITELJSKO NASELJE 144m2 , 2T , 300000e

Uciteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Uciteljsko naselje, Pljevaljska, 5.0 horizontala kuce, 144 m2 sa 2 terase, na 3.56 ara, PR + I sprat... više

300.000€ (2 083 €/m²)

  • 144m²

Kuća 92m², Sremska Kamenica - 140.000€ (POTPUNO OPREMLJENO, NOVO)

Sremska Kamenica, Novi Sad

Na predivnoj lokaciji u Paragovu (Sremska Kamenica), prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi... više

140.000€ (1 521 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • .sprat

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 4.0, 96m2, 235200EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 99247, III/. Prodaje se nov SMART stan, 96m2, na Telepu. Dnevna soba, kuhinja, tri spavace sobe, hodnik, kupatilo, terasa. Blizina... više

235.200€ (2 450 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 3.sprat

LUX RENOVIRAN 2.0 STAN

Juzni Bulevar, Vracar, Beograd

Imamo priliku da vam ponudimo jedinstven dvosoban stan u trazenom delu grada. Sve u stanu je zamenjeno, renovirano sa paznjom i predanoscu.... više

200.000€ (4 651 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 6.sprat

Vračar, Čubura, , 4.0, 84m2, 399000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 105194, I/I, terasa, uknjizen, luks renoviran, dvoriste/basta, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, stambena zgrada. **LUX 4.0... više

399.000€ (4 750 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 1/1 spratova

Vračar, Crveni krst, , 4.0, 87m2, 389000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 112021, IV/VIII, lift, uknjizen, ulaz mermerni, garaza, stambena zgrada. **LUX 4.0 STAN, TERASA, GARAZA**Izuzetan 4.0 stan sa... više

389.000€ (4 471 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 4/8 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 185000€

Centar, Novi Sad

Dvosoban, Kej, odličan ! Prelepa lokcija ! Agencijska oznaka stana 1102160. Cena stana 185,000 + 3% agencijske provizije. Oglašavamo prodaju... više

185.000€ (2 890 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Stari grad, centar - Kneza Mihaila, 189m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Kneza Mihaila 6.0, 170m2 (terasa 22m2), 5+6/6, CG, klima, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum... više

888.000€ (5 223 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 170m²
  • 5/6 spratova

PORODIČNO IMANJE

Josićko naselje, Sombor

PORODIČNO IMANJE! Na samo kilometar od centra grada! U sklopu parcele koja se proteže na oko 2000m2,nalazi se porodična stambena kuća,suteren+prizemlje+potkrovlje,uknjižena... više

360.000€ (461 €/m²)

  • 780m²
  • .sprat