Josićko naselje, Sombor
PORODIČNO IMANJE! Na samo kilometar od centra grada! U sklopu parcele koja se proteže na oko 2000m2,nalazi se porodična stambena kuća,suteren+prizemlje+potkrovlje,uknjižena... više
360.000€ (461 €/m²)
Avala, Voždovac, Beograd
Kuća-vila se nalazi neposredno ispod avalskog puta udaljena oko 200 m (preko puta studenstkog odmarališta), tj. na samom ulazu u Pinosavi.... više
500.000€ (1 666 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 115673, II/, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se LUX DUPLEX**SMART HOUSE** BEZ KOSINA - TELEP 230 m2 + PARKING MESTO + GARAZA... više
350.000€ (1 521 €/m²)
Konjarnik, Beograd
Odličan penthaus sa lux karakteristikama, smešten u najlepšoj mikrolokaciji naselja Konjarnik, u zvezdarskom delu. Po strukturi 3.5-soban,... više
299.000€ (3 215 €/m²)
Neimar, Vračar, Beograd
2.5, 47m2, 2/4, CG, interfon, internet, telefon, ktv Vračar je jedna od najlepših Beogradskih opština sa kompletno razvijenom infrastrukturom,... više
229.000€ (4 872 €/m²)
Širi centar, Jagodina
Obaveštavamo vas da je započet novi projekat novogradnje. Iskoristite mogućnost plaćanja na rate, kao i mogućnost povraćaja PDV-a i uštedite... više
90.000€ (1 500 €/m²)
Krnjača, Beograd
Agencijski ID: 128191, 2.85a, spratna, struja, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, ostava. Na prodaju kompletno namestena,... više
265.000€ (1 047 €/m²)
Valjevo
Agencijski ID: 107585, PR/II, telefon, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, parking. Apartman u najlepsem delu Divcibara. Rok useljenja... više
75.000€ (2 142 €/m²)
Bagrdan, Okolina, Jagodina
U ponudi je plac površine 17a u naselju Bagrdan, idealan za izgradnju porodične kuće, vikendice. Parcela se nalazi direktno pored asfaltnog... više
30.000€ 0 €/m²)
Centar, Pančevo
Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više
166.000€ (2 000 €/m²)
Aranđelovac
Zgrada novije gradnje, deo Aranđelovca poznat kao "Otvoreno polje", na 1 min. od parka Bukovička banja i na 3 min. od centra grada! Stan je... više
95.000€ (1 507 €/m²)
Ugrinovci, Beograd
Zemljište uz put Dobanovci-Batajnica u Ugrinovcima, industrijska komercijalna-zona. Širina fronta do glavnog puta 33m. Dostupna infrastruktura,... više
350.000€ (36 €/m²)