Za upit suma pronađeno 821 oglasa

Stan sa 7 soba NOVI SAD, 1573840€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101486, Novi Sad, Centar, 352 m2, trosoban, peti sprat. Penthouse u jednoj od najlepših ulica centra Novog Sada, u... više

1.573.840€ (4 471 €/m²)

  • 7 soba
  • 352m²
  • 5/6 spratova

Prodajem kucu u Ramu na Dunavu

Veliko Gradište

Prodajem kucu u Ramu na Dunavu,150m2 + potkrovlje. Kuca je 90tih godina izgradjena potkrovlje je kose ploce ima industrijskau struju i stolarsku... više

80.000€ (533 €/m²)

  • 150m²

PORODIČNA KUĆA U KLJAJIĆEVU!!

Kljajićevo, Okolina, Sombor

KUĆA!!! Prodaje se porodična kuća u mirnom delu Kljajićeva, ukupne površine 151m², na placu od 11 ari. Kuća se sastoji od tri prostrane sobe,... više

30.000€ (198 €/m²)

  • 151m²
  • .sprat

EKSKLUZIVNA PLANINSKA KUCA NA KOPAONIKU

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

KopArt home je autenticna planinska kuca projektovana I gradjena sa puno paznje, ljubavi i postovanja prema prirodi u kojoj se nalazi. Krov... više

125.000€ (1 250 €/m²)

  • 100m²

SAVSKI VENAC DEDINJE 142m2 , T+L+2b , 380000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Aleksandra Tirnanica Tirketa, 4.0, 142 m2 sa terasom, lodjom i 2 balkona, I od II sprata, dupleks,... više

380.000€ (2 676 €/m²)

  • 4 soba
  • 142m²
  • 1.sprat

Čukarica, Bele vode, Bogdana Velaševića, 4.0, 110m2, 240000 EUR

Bele Vode, Beograd

Na prodaju lep četvorosoban duplex na Belim vodama.Stan je uknjižen na 88m2 ali realna površina stana iznosi 110m2.Stan je potpuno renoviran... više

240.000€ (2 181 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 3/3 spratova

PALILULA HALA PIONIR 94m2 , 289000e

Hala Pionir, Palilula, Beograd

U kvalitetno gradenoj zgradi, novijeg datuma, nalazi se ovaj vrlo zanimljiv dupleks.Ambijetalno odiše skladnim dnevnim boravkom, u cijem je... više

289.000€ (3 074 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 94m²
  • 6.sprat

Petosoban stan NOVI SAD, 460000€

Kej, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102031. CENA stana 460 000e + 3% agencijske provizije. Novi Sad, Kej na lokaciji koja je dragulj našeg grada, u ponudi dvostrano... više

460.000€ (2 569 €/m²)

  • 5 soba
  • 179m²
  • 5/5 spratova

Veliko Gradište, Srebrno jezero - Dunavska, 260m2

Srebrno Jezero, Veliko Gradište

Veliko Gradište, Srebrno jezero - Dunavska kuća, 260m2 (terase 25m2), PR+I, grejanje na struju/čvrsta goriva, parking, garaža 30m2, struja,... više

80.000€ (307 €/m²)

  • 260m²
  • Prizemlje/1 spratova

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva, 108m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva kuća, 4.5, 108m2 (lođa 5m2), PR+PTK, EG/struja, telefon, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 2.90a... više

178.000€ (1 648 €/m²)

  • 108m²
  • Prizemlje/1 spratova

Garsonjera u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju garsonjera, 37m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija... više

68.450€ (1 850 €/m²)

  • Garsonjera
  • 37m²
  • 3/4 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova