Za upit suma pronađeno 821 oglasa

Prodaja dvosobnog renoviranog stana sa terasom Cara Dušana 43m2

Cara Dušana, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvosobnog stana površine 43m2 u Novom Sadu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku u okviru prodaje stanova Novi Sad,... više

125.970€ (2 929 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Stari grad, centar - Vlajkovićeva, 121m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Vlajkovićeva 4.0, 121m2 (terasa + lođa 6m2), VPR/3, CG, telefon, interfon, video-nadzor, alarm, internet, dva podruma... više

495.000€ (4 090 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 121m²
  • vp/3 spratova

Velika Moštanica, Lipovačka, 219m2 ID#1470

Velika Moštanica, Čukarica, Beograd

Kuća je u osnovi 97m2 ima 3 etaže+ tavan. Sama je na placu od 7 ari i 31m2, ima dva brojila, dva vodomera, gradsku vodu i septičku jamu. Sastoji... više

120.000€ (547 €/m²)

  • 219m²
  • Prizemlje/2 spratova

Cara Dušana, Novi Sad

125.970€ (2 929 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Inđija, Stari Slankamen, Vinogradska, 3.0, 94m2, 95000EUR

Stari Slankamen, Inđija

Agencijski ID: 111978, 20a. 41m2 + 41m2 na dve etaze. Kuca je ozakonjena, zemljiste se vodi kao njiva 5. klase. Gradjena giter blokom, demit... više

95.000€ (1 010 €/m²)

  • 94m²

Novi Sad, Adice, , 8.0, 370m2, 1300000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 90611, 25a, spratna, 3, bazen, klima, terasa, uknjizen, novogradnja, garaza(3), parking, dvoriste/basta, ostava, mogucnost prosirenja.... više

1.300.000€ (3 513 €/m²)

  • 370m²

Čukarica, Umka, 13 oktobra, 2.0, 41m2, 29000EUR

Umka, Beograd

Agencijski ID: 107688, 12a, prizemna, struja, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, ostava,... više

29.000€ (707 €/m²)

  • 41m²

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 2.0, 51m2, 96900 EUR

Centar, Pančevo

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više

96.900€ (1 900 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/4 spratova

Petrovaradin - Puckaroš - Uknjižena luksuzna kuća ID#3000075

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Puckaroš. Odlična, nova, po strukturi šestosobna kuća visokog kvaliteta gradnje. Pozicionirana na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

607.700€ (1 688 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje/1 spratova

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 3.0, 77m2, 144000 EUR

Centar, Pančevo

144.000€ (1 870 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1/4 spratova

Vračar, Neimar, Gospodara Vučića, 2.0, 60m2, 299000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 109395, I/III, lift, francuski balkon, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Fantastican 2.0 stan sa smart... više

299.000€ (4 983 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova

Oaza Mira - Prelepa Vikendica Nadomak Jagodine

Đurđevo brdo, Jagodina

Oaza Mira je savršen izbor za sve koji žele pobjeći od gradske gužve i u potpunosti se opustiti u prirodi. Smeštena na vrhu Đurđevog Brda, ova... više

22.000€ (209 €/m²)

  • 105m²
  • .sprat