Za upit suma pronađeno 821 oglasa

LUKSUZNA NOVOGRADNJA, DOM ZDRAVLJA, PENTHAUS, PETI SPRAT, TOPLOTNE PUMPE

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju penthaus kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje.... više

227.500€ (1 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 130m²
  • 5/6 spratova

Stan u Vrnjačkoj Banji, novogradnja

Piskavac, Vrnjačka Banja

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, VB Residences je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča... više

58.800€ (2 177 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • 1/4 spratova

Petoiposobna kuća PETROVARADIN, 362400€

Miseluk, Novi Sad

Petrovaradin, nova ODMAH useljiva smart kuća sa garažom i dvorištem. Agencijska oznaka nekretnine 3091503, Petrovaradin.CENA 362400e +agencijska... više

362.400€ (2 400 €/m²)

  • 151m²

Porodična kuća 100m2, naselje Nikola Tesla, Niš.

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Kuća se nalazi na 100 metara od nišavskog keja, terena za košarku i mali fudbal i mobilijara za decu, idealno za bekstvo od gradske buke. Sagrađena... više

155.000€ (1 550 €/m²)

  • 100m²
  • 1/1 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 392000€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu... Agencijska oznaka stana 1100351,... više

392.000€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 1/3 spratova

Lepa,kvalitetna spratna kuća u Belotincu, 230 m2, plac 7800 m2

Belotinac, Doljevac, Doljevac

Na prodaju kvalitetno građena i održavana kuća u selu Belotinac, 9 km od Niša, ukupne površine 230 m2, na placu od 7800 m2,... više

125.000€ (543 €/m²)

  • 230m²
  • 1.sprat

Kuća u centru Niša

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u samom centru Niša, nalazi se u manjoj, mirnoj ulici između hotela Ambasador i Suda, idealna kako za stanovanje, tako za poslovni... više

270.000€ (1 636 €/m²)

  • 165m²
  • Prizemlje

Četvorosoban stan NOVI SAD, 350000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100594 -CENA je 350000 + 3% agenijska poizija. Uknjižen četvorosoban LUKSUZAN stan U STAROM GRADU blizu Suda, nove Palate... više

350.000€ (2 991 €/m²)

  • 4 soba
  • 117m²
  • 2/4 spratova

Lokal, 230m2, Glavna autobuska stanica u Vlasotincu

Centar, Vlasotince

Vlasotince, Glavna autobuska stanica – u prilici smo da Vam ponudimo izuzetan poslovni prostor površine 230m2, pogodan za različite tipove delatnosti.... više

0€ (0 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje/1 spratova

Salonski stan u srcu grada, 3.5, 142 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju salonski stan na jednoj od najlepših gradskih lokacija, u blizini Čaira i Saborne crkve,142 m² . Stan se nalazi na drugom spratu... više

276.000€ (1 943 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 142m²
  • 2.sprat

Stari grad, Donji Dorćol – Šantićeva, 28m2

Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Donji Dorćol – Šantićeva 1.0, 28m2 (lođa 5m2), VPR/4, TA, klima, interfon, podrum U ponudi je za prodaju jednosoban stan za sređivanje... više

148.000€ (5 285 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • vp/4 spratova

3.0. centar, stan u kući, 80m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u kući koji se nalazi u samom centru grada u neposrednoj blizini suda. Stan je po strukturi... više

144.200€ (1 802 €/m²)

  • Garsonjera
  • 80m²
  • Prizemlje