Za upit suma pronađeno 826 oglasa

Plac 1747 m2, Gabrovac, u blizini manastira

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac 1747 m2 u Gabrovcu, u blizini manastira, preko puta reke. Plac je poljoprivredno zemljište, očišćeno od šume, sa blagim nagibom... više

13.300€ (7 €/m²)

  • 1747m²

Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara, 52m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara 3.0, 52m2 (terasa 2m2), PR/4, CG sa kalorimetrima, telefon, interfon U ponudi trosoban stan na odličnoj... više

183.000€ (3 519 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 52m²
  • Prizemlje/4 spratova

Seosko imanje 113 + 39m2 , 3ha, Urovci, Obrenovac (OPREMLJENO) – 125 000€

Urovci, Obrenovac, Beograd

• Iz ponude izdvajamo prelepo seosko imanje u Urovcima, opština Obrenovac, ukupne površine 3,31ha, od čega je 57,84 ara građevinskog zemljišta,... više

125.000€ (1 106 €/m²)

  • 113m²
  • .sprat

Irig - Krstašice, 2 ulaza, 2 kuće, bazen, park ID#1526

Krstašice, Irig, Irig

Magnat 064.5.800.900 - ekskluzivno prodaje u ulici Kralja Petra, u elitnom kraju poznatom kao Krstašice / kod Vinske kuće Kovaćević / na granici... više

449.888€ (999 €/m²)

  • 450m²
  • Visoko prizemlje/1 spratova

Bajkoviti stan u zelenoj oazi, 88 m², V sprat, Beograd, Miljakovac – 249.000

Miljakovac, Rakovica, Beograd

• Dobrodošli u oazu mira, svetlosti i dobrih vibracija! Sa zadovoljstvom vam predstavljamo dvoetažni stan ukupne površine 88m2 na petom spratu... više

249.000€ (2 829 €/m²)

  • soba
  • 88m²
  • 5/6 spratova

Vikend parcela sa kućom 70m2, 5 ari placa – Zabran, Obrenovac - 55.000€

Obrenovac, Beograd

Prodaje se plac površine 4.96 ari sa kućom oko 70 m² u vikend naselju Zabran, Obrenovac, jednoj od najlepših zelenih oaza u blizini Beograda.... više

55.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka, 28m2 - DIREKTNA PRODAJA OD INVESTITORA

Centar, Zlatibor

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka 0.5, 28m2 (terasa 6m2), 3/6, EG/norveški radijatori, lift, internet, KATV, garaža Kompleks Zlatiborske terase... više

57.162€ (2 041 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 3/6 spratova

Rakovica, Miljakovac, Stanka Paunovića Veljka, Kuća, 365m2, 735000 EUR

Miljakovac, Beograd

Prodajemo prelepu lux, porodičnu kuću sa bazenom koja se nalazi u jednom od najlepših delova Miljakovca, u ulici Stanka Paunovića Veljka. Izgrađena... više

735.000€ (2 013 €/m²)

  • 365m²

Vračar - Južni bulevar

Južni bulevar, Vračar, Beograd

2.0, 40m2 (lođa), 4/4, CG, ktv, klima, internet, interfon, renoviran Na atraktivnoj lokaciji opštine Vračar, u blizini raskrsnice Južni bulevar... više

120.000€ (3 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Sremčica - Moštanička, 300m2

Sremčica , Čukarica, Beograd

Čukarica, Sremčica - Moštanička kuća, 300m2 (terasa 60m2), PR+I, EG/gas, telefon, podrum, pomoćni objekat, parking, plac 9a, struja, voda,... više

390.000€ (1 300 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/1 spratova

ZVEZDARA LION 84m2 , T , 200000e

Lion, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lion, Ante Bogicevica, 4.0, 84 m2 sa terasom, VII od VII spratova, dupleks, eg, lift, interfon,... više

200.000€ (2 380 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 7.sprat

Prodaje se stambeni-vikend objekat Vinci-Golubac

Golubac

Apartman ili Gostinjska Kuca Krapuc se nalazi u mirnom turistickom neselju Vinci. Objekat je u samom centru prelepe borove šume, a udaljen... više

180.000€ (2 000 €/m²)

  • 90m²