Za upit suma pronađeno 826 oglasa

Plac 60, 82 ara, Obrenovac, Zabrežje – 50.000e

Zabrežje, Obrenovac, Beograd

Prodaje se plac sa izlazom na reku Savu, ukupne površine 60,82 ara kategorisan kao šumsko zemljište . Prostire se od nasipa do reke, približnih... više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Mlin sa pomoćnom kućom za stanovanje, Svrljig 50a

Lozan, Svrljig, Svrljig

Na prodaju mlin u Svrljigu, selo Guševac, na placu površine blizu 34ari. Na placu je već izgrađen mlin za žito kapaciteta 1000kg na sat, sa... više

150.000€ (44 €/m²)

  • 3400m²
  • Prizemlje

Vikendica na Kopaoniku, 96m2

Jasle, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju vikendica na Kopaoniku. Nalazi se u prelepom šumovitom okruženju, izolovana od buke, 50-ak metara udaljena od glavnog puta, na placu... više

154.700€ (1 611 €/m²)

  • 96m²
  • Prizemlje

Plac u Kragujevcu, Ilićevo - površina 3618 m2, zemljište u građevinskom po

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Ilicevo, površine 3618 m2, koji se nalazi u blizini škole u Ilićevu, pogodan za izgradnju hale, magacina, poslovnog... više

55.000€ (15 €/m²)

  • 3618m²

Sopot, Rogača - Milosava Vlajića, 168m2

Rogača, Sopot, Beograd

Sopot, Rogača - Milosava Vlajića kuća, 168m2, terasa, prizemlje, grejanje na čvrsto gorivo, podno grejanje, video nadzor, podrum, parking,... više

399.000€ (2 375 €/m²)

  • 168m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u Sisevcu

Sisevac, Okolina, Paraćin

Da li želite da uživate u prirodi, čistom vazduhu i divnom pogledu u svakom slobodnom danu? Ukoliko je to Vaša želja predstavljamo Vam idealnu... više

140.000€ (1 320 €/m²)

  • 106m²
  • Prizemlje

Zlatibor - Kuća sa 4 stana, 6, 65ar - Predložite način isplate ID#1527

25. maj, Zlatibor, Zlatibor

Magnat 0645800900 - Ekskluzivno prodaje - na Zlatiborskom Dedinju (pored Titove Vile - u naselju 25 maj), 12 min peške iznad HTL Palisad, Magnat... više

279.900€ (933 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/2 spratova

Aranđelovac, Ilije Garašanina, dve kuće, 180m2+48m2 ID#1598

Banja, Aranđelovac, Aranđelovac

Aranđelovac - selo Banja, 180m2+48m2, na 89 ari placa LOKACIJA: Na prodaju kuća udaljena 5 km od Aranđelovca, 6 km od Topole, 75 km od Beograda.... više

196.000€ (1 088 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje/1 spratova

Vračar, Hram Sv. Save- Svetozara Gligorića 129m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

129m2, 1/4, Lux kancelarijski/poslovni prostor, toplotne pumpe, videofon, video nadzor, garažno mesto, odvojen ulaz Vračar je jedna od najlepših... više

471.000€ (3 651 €/m²)

  • 129m²
  • 1/4 spratova

Sipić kod Rače - kuća u centru sela, površine 56 m2 u osnovi i plac 3083 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju odmah useljiva i uslovna za život, kuća u selu Sipić kod Rače (prizemlje i potkrovlje) i plac (dve parcele) ukupne površine 3083... više

27.000€ (482 €/m²)

  • 56m²
  • 1/1 spratova

Odlična ponuda, kuća 62m2, u prirodnom okruženju, Berčinac

Berčinac, Crveni krst, Niš

Na prodaju fina, manja porodična kuća starije gradnje u Berčincu. Udaljena je oko 14 km od centra grada, dobro povezana sa dve prigradske... više

28.000€ (341 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje

Na prodaju – Luksuzan stan u srcu Dedinja, ekskluzivna lokacija kod Belog dvo

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku – raskošno opremljen stan na prestižnoj lokaciji na Dedinju, smešten u manjoj, modernoj zgradi u blizini... više

950.000€ (5 428 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 175m²
  • Prizemlje/4 spratova