Za upit suma pronađeno 828 oglasa

Plac u naselju Petrovac, 39 ari

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Petrovcu od 39 ari. Ovo je šest građevinskih parcela po 5,5 ari i sedmi koji ima 6,8 ari. Placevi imaju kompletnu infrastrukturu.... više

109.200€ (28 €/m²)

  • 3900m²

Boljevac, Rtanj – Mirovo 1ha 36a 66kvm ID#21303

Mirovo, Boljevac, Boljevac

Prodaje se poljoprivredno zemljište – livada površine 1ha 36a 66kvm pored asfaltnog puta, okruženo šumom, 1,5km od hotaela Ramonda i 4 km od... više

44.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

570.999€ (4 567 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 7.sprat

konforan, renoviran , adaptibilan ID#5675

Miljakovac, Rakovica, Beograd

RETKO U PONUDI – KOMFORAN RENOVIRAN STAN – Miljakovac, Beograd Stan je renoviran i odmah useljiv, bez dodatnih troškova. Deo nameštaja ostaje... više

135.000€ (2 647 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • 5/6 spratova

Sokobanja – Šarbanovac 1,2a ID#21754

Šarbanovac, Sokobanja, Sokobanja

Prodaje se šumsko zemljište od 2791m2 + 653m2 iznad škole u selu Šarbanovac opština Sokobanja ukupno 3444m2, koje se nalaze u Sokobanjskoj... više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodajem plac od 16.51ari Rajac-Cacak

Čačak

Na prodaju plac 16,51 ari u Rajcu- udaljenosti 5km od Slatine i 18km od Čačka. Plac se nalazi do glavnog asfaltnog puta i veoma je pogodan za... više

9.800€ (5 €/m²)

  • 1651m²

Sremska Mitrovica, Divoš, , 253a, 140000EUR

Divoš, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 124465, deljiv, njiva. Velika parcela poljoprivrednog zemljista od 2,5ha na Fruskoj gori, sa nestvarnim pogledom na ceo Srem,... više

140.000€ (5 €/m²)

  • 25300m²

Prodajem ili izdajem LUX stan Beograd-Vozdovac

Hotel M, Voždovac, Beograd

U tihoj i mirnoj ulici,preko puta Banjičke šume na 50m od Bulevara Oslobodjenja...odmah useljiv -Luksuzno opremljen,klimatizovan,centralno grejanje,sigurnosna... više

299.000€ (3 986 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2/3 spratova

Rtanj, Lukovo – Golemo polje 3ha 82a 29kvm ID#19902

Lukovo, Boljevac, Boljevac

Imanje od 3ha 82a 29m2 sa pogledom na planinu Rtanj, južno orjentisano, iznad sela Lukovo oko1km, na 400m nadmorske visine, u Boljevačkoj opštini. Sastoji... više

26.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni Prostor-Hotel, Mali Jastrebac, 702m2

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju hotelski kompleks na planini Mali Jastrebac. Nalazi se na 35 km od Niša, okružen najšumovitijom planinom u Srbiji- Jastrebac i predstavlja... više

415.000€ (591 €/m²)

  • 702m²
  • Prizemlje

MODERAN TROSOBAN STAN U NOVOGRADNJI – SMART SISTEM, VRHUNSKA OPREMA

Palilula, Niš

Prodaje se funkcionalan i svetao stan površine 59m² u kvalitetnoj novogradnji. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom... više

155.760€ (2 640 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 4/5 spratova

Grocka, Zaklopača, Save Kovačevića , 3.0, 157m2, 49000EUR

Zaklopača, Beograd

Agencijski ID: 125964, 7a. Plac sa kucom nalazi se u mirnom i prijatnom kraju, okruzen zelenilom i sumom, idealan za one koji zele beg od gradske... više

49.000€ (312 €/m²)

  • 157m²