Za upit suma na prodaju pronađeno 824 oglasa

Boljevac, Rtanj – Mirovo 1ha 36a 66kvm ID#21303

Mirovo, Boljevac, Boljevac

Prodaje se poljoprivredno zemljište – livada površine 1ha 36a 66kvm pored asfaltnog puta, okruženo šumom, 1,5km od hotaela Ramonda i 4 km od... više

44.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni Prostor-Hotel, Mali Jastrebac, 702m2

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju hotelski kompleks na planini Mali Jastrebac. Nalazi se na 35 km od Niša, okružen najšumovitijom planinom u Srbiji- Jastrebac i predstavlja... više

415.000€ (591 €/m²)

  • 702m²
  • Prizemlje

Sremska Mitrovica, Divoš, , 253a, 140000EUR

Divoš, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 124465, deljiv, njiva. Velika parcela poljoprivrednog zemljista od 2,5ha na Fruskoj gori, sa nestvarnim pogledom na ceo Srem,... više

140.000€ (5 €/m²)

  • 25300m²

Sokobanja – Šarbanovac 1,2a ID#21754

Šarbanovac, Sokobanja, Sokobanja

Prodaje se šumsko zemljište od 2791m2 + 653m2 iznad škole u selu Šarbanovac opština Sokobanja ukupno 3444m2, koje se nalaze u Sokobanjskoj... više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodajem plac od 16.51ari Rajac-Cacak

Čačak

Na prodaju plac 16,51 ari u Rajcu- udaljenosti 5km od Slatine i 18km od Čačka. Plac se nalazi do glavnog asfaltnog puta i veoma je pogodan za... više

9.800€ (5 €/m²)

  • 1651m²

Prodajem ili izdajem LUX stan Beograd-Vozdovac

Hotel M, Voždovac, Beograd

U tihoj i mirnoj ulici,preko puta Banjičke šume na 50m od Bulevara Oslobodjenja...odmah useljiv -Luksuzno opremljen,klimatizovan,centralno grejanje,sigurnosna... više

299.000€ (3 986 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2/3 spratova

Rtanj, Lukovo – Golemo polje 3ha 82a 29kvm ID#19902

Lukovo, Boljevac, Boljevac

Imanje od 3ha 82a 29m2 sa pogledom na planinu Rtanj, južno orjentisano, iznad sela Lukovo oko1km, na 400m nadmorske visine, u Boljevačkoj opštini. Sastoji... više

26.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Grocka, Zaklopača, Save Kovačevića , 3.0, 157m2, 49000EUR

Zaklopača, Beograd

Agencijski ID: 125964, 7a. Plac sa kucom nalazi se u mirnom i prijatnom kraju, okruzen zelenilom i sumom, idealan za one koji zele beg od gradske... više

49.000€ (312 €/m²)

  • 157m²

Sremska Mitrovica, Ležimir, , 7a, 19000EUR

Ležimir, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 127931, spratna, jedan sprat, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta,... više

19.000€ (27 €/m²)

  • 700m²

Boljevac, Rtanj - Ilino 14,31ar

Ilino, boljevac, Boljevac

Prodaje se parcela pored asfaltnog puta 1431m2 u centru sela Ilino, prilaz sa donje pored škole i doma. Ilino se nalazi istočno u podnožju planine... više

18.000€ (1 €/m²)

  • 11431m²

VOZDOVAC LEKINO BRDO 85m2 , T , 260000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Strumicka, 3.0, 85 m2 sa terasom od 7.5 m2, III od IV sprata, cg, telefon, bez lifta (u... više

260.000€ (3 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 3.sprat

VOZDOVAC LEKINO BRDO 93m2 , T , 470000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lekino brdo, Grcica Milenka, 4.0, 93 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, eg, lift,... više

470.000€ (5 053 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 3.sprat