Za upit suma na prodaju pronađeno 824 oglasa

Divčibare - Novi centar, Breza ID#1596

Divčibare, Valjevo, Valjevo

Na prodaji nov uknjižen, potpuno opremljen apartman sa pripadajućim parking mestom. Nalazi se na prestižnoj lokaciji (Novi centar Divčibara... više

100.000€ (2 380 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Poljoprivredno zemljište sa nedovšenim objektima 171m2 + 111m2 , 3ha, Konatic

Konatice, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno i građevinsko zemljište površine 3 ha u Konaticama Zemljište je pogodno za sve poljoprivredne kulture. Na parceli... više

90.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Smederevska palanka, Jezero Kudrec, Jezero kudrec, 10.0, 1860m2, 1800000EUR

Jezero Kudrec, Smederevska Palanka

Agencijski ID: 111236, renoviran, ugostiteljski objekat. Hotel na izuzetnoj lokaciji, na 57 ari placa, koji radi tokom cele godine, uz samo... više

1.800.000€ (967 €/m²)

  • 1860m²

Renovirana Nameštena Kuća u Bačkom Gradištu od 63m2

Bačko Gradište, Bečej

Prodajem renoviranu odmah useljivu kuću u bačkom gradištu blizu Tise i bisernog ostrva.kuća ima 63m2 a dvorište je 500m2. Kuća ima dve sobe,veliku... više

39.999€ (634 €/m²)

  • 63m²
  • Prizemlje

Boljevac, Rtanj – Jablanica 1ha 28ari i 82kvm ID#19063

Jablanica, Boljevac, Boljevac

Poljoprivredno zemljište sa njivama i šumom u dolini reke Crni Timok na koju izlazi sa njene leve obale, u podnožju planine Rtanj prostire se... više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zaječar – Lasovo 5ha 46a 76kvm ID#24359

Lasovo, Zaječar, Zaječar

Prodaje se imanje poršine 5ha 46a 76m2 u selu Lasovo, opština Zaječar u potezu Mitrovski deo sa pomoćnom zgradom (koliba). Sa njivama, pašnjacima... više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Etno selo na 2.2ha sa kucom,vajatima i bazenom

Vrbica, Aranđelovac

Etno kompleks na 2,2 ha sa kućom, vajatima, bazenom i razvijenim biznisom – mirna oaza nadomak Aranđelovca Prodaje se autentičan etno kompleks... više

290.000€ (1 035 €/m²)

  • 280m²

Rtanj-Ilino 44a 10kvm ID#25785

Ilino, Boljevac, Boljevac

Prodaju se dve spojene poljoprivredne parcele na severoistočnoj strani sela Ilino sa pogledom na planinu Rtanj. Udaljene od poslednje kuće 225m.... više

8.350€ 0 €/m²)

  • 0m²

Barajevo, Nenadovac, Beogradska, 79a, 35500EUR

Nenadovac, Beograd

Agencijski ID: 116287, struja, uknjizen, plac. Plac po kulturi poljuprivredno zemljiste sa delom sume koji se nalazi u gradjevinskom podruciju... više

35.500€ (4 €/m²)

  • 7900m²

Prodaja kuće Beograd (Meljak–Šiljakovac) 166m², plac 21 ar, uknjiženo, od

Baćevac, Barajevo, Beograd

Na prodaju uknjižena i odmah useljiva kuća na odličnoj lokaciji pored Ibarske magistrale, između Meljaka i Šiljakovca. Nekretnina je idealna... više

162.000€ (848 €/m²)

  • 191m²
  • .sprat

Kuca na selu

Urvič, Vladicin Han, Vladičin Han

Na prodaju kuća – selo Urvič, opština Vladičin Han (17510) Na prodaju kompletno opremljena kuća u selu Urvič, smeštena u mirnom i prirodnom... više

35.000€ (291 €/m²)

  • 120m²
  • 1.sprat

Fruška Gora, Fruška gora, , 7.5, 250m2, 270000EUR

Fruška Gora, Fruška Gora

Agencijski ID: 102327, II/II, video nadzor, pomocni objekti(1), klima, telefon, terasa(4), uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza,... više

270.000€ (1 080 €/m²)

  • 250m²
  • 2/2 spratova