Za upit stanovi Novom Sadu Sajam pronađeno 89 oglasa

Novi Sad, Nova Detelinara, Janka Čmelika, 2.5, 54m2, 140000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 124572, III/, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno prijatan, svetao i funkcionalan stan na odlicnoj lokaciji u... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 3.sprat

Prodaja trosobnog stana, 100m2, Sajmište, garaža

Sajmište, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se moderan i funkcionalan dupleks stan ukupne površine 100m2, sa pripadajućom garažom od 17m2, na izuzetno... više

244.800€ (2 448 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 100m²
  • 3/3 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Sajmište, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

173.073€ (3 762 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 4.sprat

Banatić, Novi Sad

118.141€ (4 219 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 1.sprat

Banatić, Novi Sad

141.831€ (4 171 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 4.sprat

Banatić, Novi Sad

203.678€ (3 573 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Sajmište, Novi Sad

118.570€ (3 952 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 6.sprat

Prodaja stana Novi Sad, Sajmište, 43m2 + galerija 15m2, odmah useljiv

Sajmište, Novi Sad

Na prodaju kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu – Sajmište. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku kako za... više

122.400€ (2 846 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 43m²
  • 4/4 spratova

Sajmište, Novi Sad

98.462€ (3 938 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 6.sprat

Sajmište, Novi Sad

155.653€ (3 458 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 4.sprat

POLUNAMŠTEN DUPLEKS NA FENOMENALNOJ LOKACIJI!

Sajmište, Novi Sad

Prodaje se trosoban dupleks od 79 m² (uknjižen na 55 m², u postupku uknjižbe na 79 m²), smešten na poslednjem, šestom spratu održavane zgrade... više

190.550€ (3 464 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 55m²
  • 6/6 spratova

Prodaja trosobnog stana, 78m², odlična lokacija

Sajmište, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan površine 78m², koji se nalazi na visokom parteru stambene zgrade u mirnom i uređenom delu Novog Sada. Stan je uknjižen,... više

200.850€ (2 575 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • .sprat