Za upit stanovi novi stari banovci pronađeno 370 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 215000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara, trosoban, 82m2 u blizini Sajma, odličan raspored! Agencijska oznaka 1100969 CENA STANA JE 215000E + 3%AGENCIJSKA PROVIZIJA... više

215.000€ (2 621 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Liman I - Uknjižen dvosoban stan ID#1001167

Liman I, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman I, ulica Jirečekova. Predstavljamo uknjižen, održavan, po strukturi dvosoban stan na jednoj od najlepših i najatraktivnijih... više

170.000€ (2 741 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 4/6 spratova

Novi Sad, Socijalno - Uknjižen, renoviran trosoban stan ID#1001123

Socijalno, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Socijalno, ulica Braće Jovandić. Uknjižen, komforan kompletno renoviran trosoban stan nadomak osnovne škole, vrtića, Bulevara oslobođenja,... više

206.000€ (2 821 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 6/10 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 86000€

Podbara, Novi Sad

Divni deo, iz starih vremena, Podbare. Komplet renoviran i opremljen stan. Agencijska oznaka stana 1099895, cena stana je 86.000+3% agencijske... više

86.000€ (2 388 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje

Renoviran dvosoban stan kod Železničke stanice, 47m2, Novi Sad - 115.000€

Banatić, Novi Sad

Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila I terase. Stan je odmah useljiv, potpuno renoviran sa... više

115.000€ (2 446 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 5.sprat

RAKOVICA STARI KOSUTNJAK 53m2 , T , 125000e

Stari Kosutnjak, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Stari Kosutnjak, Milana Vujovica, 1.5, 53 m2, terasa od 6 m2, PR od II sprata, eg, bez lifta, interfon,... više

125.000€ (2 358 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 53m²
  • Prizemlje

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 402500€

Centar, Novi Sad

Negovana porodična nekretnina fantastičnog rasporeda, dvostrane orijentacije. Agencijska oznaka stana 1100990, cena stan je 450.000e plus 3... više

402.500€ (3 500 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 115m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Centar - Komforan dvosoban stan ID#1000980

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Milovanova. Predstavljamo uknjižen, renoviran, komforan, po strukturi dvosoban salonski stan. Nalazi se u neposrednoj... više

168.920€ (2 448 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 69m²
  • 1/5 spratova

Movi Sad, Liman II - Uknjižena renovirana garsonjera ID#1001133

Liman II, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman II, ulica Fruškogorska. Uknjižena kompletno renovirana garsonjera u neposrednoj blizini TC Promenada, Spensa, fakulteta, niza... više

89.610€ (2 560 €/m²)

  • Garsonjera
  • 35m²
  • 17/17 spratova

Stari grad, centar - Višnjićeva, 45m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Višnjićeva 2.0, 45m2 (terasa 4m2), 2/3, grejanje na struju/podno grejanje, interfon, podrum, parking Retko u ponudi!... više

289.000€ (6 422 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 2/3 spratova

Stari Merkator, Otona Zupančiča, 61m2, 2.5, 8/9, uknj

Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Stari Merkator, uknjižen, dvoiposoban stan, od 61m2. Na osmom je spratu od devet, sa liftom i centralnim grejanjem. Kompletno... više

240.000€ (3 934 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 8/9 spratova

Prodaja dvoiposobnog stana 78m² Liman 4 – odlična lokacija | Prodaja stanov

Liman 4, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Dvoiposoban stan 78m² Liman 4, odlična lokacija U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana u Novom Sadu, površine 78m²,... više

169.950€ (2 178 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 78m²
  • 2/5 spratova