Za upit stanovi novi stari banovci pronađeno 366 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 11101697, cena nekretnine je 155.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Železnička stanica, 61 m2, trosoban, drugi... više

155.000€ (2 540 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 2/4 spratova

Vračar, Crveni krst, , 4.0, 107m2, 380000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 120410, II/VII, klima, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se lep, porodican,... više

380.000€ (3 551 €/m²)

  • 4 soba
  • 107m²
  • 2/7 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 125000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102553, Novi Sad, Telep, dvoiposoban, 50m2, prizemlje. Cena nekretnine 125,000e + 3% agencijske provizije. Izuzetno... više

125.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/3 spratova

ZEMUN PRVOMAJSKA 86m2 , 199000e

Prvomajska, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Prvomajska, 3.5, 86 m2, bez terase, V od V spratova, ta, telefon, bez lifta, interfon, ktv, internet,... više

199.000€ (2 313 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 5.sprat

Garsonjera u Borči, Palilula, 25 m², prizemlje

Borča, Palilula, Beograd

U Borči se prodaje nova garsonjera od 24 m² u zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na niskom prizemlju šestospratne zgrade sa liftom i gleda... više

42.000€ (1 680 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 25m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Grbavica, Krilova, 4.0, 115m2, 295000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 120465, II/III, klima, terasa, uknjizen, nov luks, stara gradnja, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

295.000€ (2 565 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2/3 spratova

Zemun, Retenzija, Prve pruge, 5.0, 147m2, 575000EUR

Zemun (kej), Beograd

Agencijski ID: 129013, VII/VII, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen. Dupleks stan 155m² (147m2 grejne povrsine + 8m2 lodja, 167m² stvarne... više

575.000€ (3 911 €/m²)

  • 5 soba
  • 147m²
  • 7/7 spratova

Savski Venac, Dedinje - Neznanog junaka 131m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

2.0, 131m2, 1/3, LUX, podno grejanje (gas), lift, dva garažna parking mesta, ostava, smart home sistem upravljanja, video nadzor, interfon,... više

990.000€ (7 557 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 131m²
  • 1/3 spratova

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića, 37m2

Divčibare, Valjevo

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2.0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine... više

85.000€ (2 297 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/2 spratova

Stari grad, Dorćol, Strahinjića Bana, 3.0, 65m2, 319000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 94045, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, nov luks, stara gradnja, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

319.000€ (4 907 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 3/6 spratova

Moderno uređen stan 55 m² u Resavici – kompletno namešten, bez dodatnih ul

Resavica (varošica), Okolina, Despotovac

Na prodaju moderno uređen stan površine 55 m² u Resavici, smešten u prizemlju stambene zgrade. Stan je funkcionalno i savremeno koncipiran,... više

50.000€ (909 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/3 spratova

Gradska lokacija, Centar, Oslobođenja, 2.0, 52m2, 115000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, Oslobođenja, 52 m2, 2.0, 4/5, Lux. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Odličan,... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 4/5 spratova