Za upit stanovi novi stari banovci pronađeno 366 oglasa

Novi Sad, Bulevar Evrope, Bulevar Evrope, 4.0, 81m2, 161000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 127979, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican cetverosoban dupleks stan na Bulevaru... više

161.000€ (1 987 €/m²)

  • 4 soba
  • 81m²
  • 5/5 spratova

Savski venac, Dedinje, , 3.0, 81m2, 430000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 121444, II/IV, klima, salonski, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više

430.000€ (5 308 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 2/4 spratova

INVESTICIJA KOJA SE ISPLATI OD PRVOG DANA – GARSONJERA U SRCU VRNJAČKE BANJE

Vrnjačka Banja

Prodaje se luksuzna garsonjera u savremenoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom centru Srbije, koji ne miruje nijednog... više

54.640€ (1 884 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Suteren/3 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001197

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i... više

118.450€ (3 037 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 13/18 spratova

TOP INVESTICIJA U VRNJAČKOJ BANJI – GARSONJERA KOJA SE IZDAJE SAMA!

Vrnjačka Banja

U ponudi je luksuzna garsonjera u potpuno novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je puno tokom cele... više

46.750€ (1 870 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Suteren/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 129000€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Na prodaju nov, moderno uređen stan 45m2 – odmah useljiv! CENA 129,000 + agencijska provizija od 3% Agencijska oznaka stana 1100623, Novi... više

129.000€ (3 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Palilula, Borča, JNA, 2.5, 45m2, 104000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 117664, VI/VI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se nov... više

104.000€ (2 311 €/m²)

  • 3 soba
  • 45m²
  • 6/6 spratova

JEDNOSOBAN STAN U VRNJAČKOJ BANJI, IDEALAN ZA ŽIVOT I INVESTICIJU

Vrnjačka Banja

Na prodaju je moderan jednosoban stan u vrhunskoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom centru Srbije koji vrvi od posetilaca... više

71.040€ (1 920 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • Suteren/3 spratova

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar, 112m2

Blok 60, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar 4.0, 112m2 (terasa 28m2), 9/22, CG, klima, lift, telefon interfon, video nadzor, garaža Na jednoj od najpopularnijih... više

386.000€ (3 446 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 112m²
  • 9/22 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101179 CENA 140.000 e +3% agencijska provizija. Na prodaju odličan stan na Novoj Detelinari, u izvornom stanju, ne zahteva... više

140.000€ (2 545 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 5/5 spratova

LUKSUZNA PRILIKA U SRCU VRNJAČKE BANJE – MODERAN STAN U IZGRADNJI!

Vrnjačka Banja

Završetak radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a U ponudi je jednosoban stan u savremenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, u jednoj... više

79.675€ (1 770 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/4 spratova

Garsonjera PETROVARADIN, 70000€

Petrovaradin, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka - 1102380 - Cena je 70 000e + agencijska provizija 3%. Garsonjera u Petrovaradinu na visokom prizemlju. Grejanje je na... više

70.000€ (2 800 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje/5 spratova