Brzeće, Kopaonik
Agencijski ID: 89955, IV/V, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking. u ceni ukljuceno i... više
120.532€ (2 232 €/m²)
Stari Grad, Beograd
Agencijski ID: 125321, salonski, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više
450.000€ (4 090 €/m²)
Bulevar, Novi Sad
Penthouse izvanredan. Kompletno opremljen sa svojim parking mestom, dvorišno okrenut i pruža mir kao da niste u gradu,a kamo li nadomak Sajma.... više
298.000€ (3 973 €/m²)
Adice, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja sa privatnim dvorištem, blizu Dunava, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Novom Sadu u modernom... više
42.000€ (1 750 €/m²)
Stari Grad, Beograd
Agencijski ID: 125480, VPR/III, salonski, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više
330.000€ (5 238 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 132482, VI/XI, klima, lift, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Vise informacija... više
238.000€ (4 490 €/m²)
Centar, Novi Sad
Centar, nov, kompletno opremljen stan , izuzetan! +++ Agencijska oznaka stana 1099249, Novi sad, Centar. Stan je na prvom spratu odlične nove... više
180.000€ (3 750 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 129753, I/IV, klima, telefon, terasa, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaja -TELEP - odlican stan 35 m2, novija zgrada,... više
109.000€ (3 114 €/m²)
Centar, Beograd
Na prodaju odličan dupleks u centru Rakovice u Maričkoj ulici. Stan se nalazi u odlično održavanoj zgradi od crvene fasadne cigle. Po strukturi... više
179.000€ (1 988 €/m²)
Centar, Novi Sad
Prodaje se jednoiposoban stan u Novom Sadu, Centar, površine 40m2, na 1. spratu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za prodaju stanova... više
163.200€ (4 080 €/m²)
Mala vaga, Kragujevac
Na prodaju je izuzetno svetao i prostran salonski stan površine 70 m², koji se nalazi u kvalitetnoj i mirnoj zgradi. Sa visinom plafona od impresivnih... više
150.000€ (2 142 €/m²)
Grbavica, Novi Sad
Agencijski ID: 118857, SUT/III, uknjizen, renoviran, novogradnja, stambena zgrada. Prodaje se renoviran, dvosoban stan u suterenu zgrade stare... više
93.500€ (1 989 €/m²)