Za upit stanovi novi stari banovci pronađeno 366 oglasa

STARI GRAD CENTAR 60m2 , 299000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Kondina, 2.0, 60 m2, bez lodje, II od VI spratova, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet,... više

299.000€ (4 983 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2.sprat

Čukarica, Žarkovo - Veljka Petrovića 123m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

4.0, 123m2 (tri terase), 1/4, novija gradnja, LUX, CG/gas, video nadzor, interfon, internet, ktv, dva parking mesta po dodatnoj ceni. Ulica... više

420.000€ (3 414 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 123m²
  • 1/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 300000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101345 - CENA je 266 990e, plus agencijska provizija od 3%.. Uknjižen četvorosoban svetao stan na divnoj lokaciji Starog... više

300.000€ (2 631 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 5/5 spratova

Izuzetan jednosoban stan/penthouse na prodaju, Save Nemanjića, 60.000€, 38m²

Strogi centar pored Gimnazije, Smederevo - Centar, Smederevo

Prodaje se jedinstven, renoviran opremljen jednosoban stan površine 38 m2 (mereno 42m2, uknjizeno 38m2), smešten na prestižnoj lokaciji u strogom... više

60.000€ (1 578 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 5/5 spratova

Zlatibor, apartman 2.5, Obudojevica

Čajetina, Čajetina, Zlatibor

Na prodaju apartman u naselju Obudojevica na Zlatiboru. Nalazi se na visokom prizemlju stambenog objekta spratnosti Pod+Pr+I+Pot. Objekat je... više

89.000€ (1 745 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 129500€

Centar, Novi Sad

Centar, jednoiposoban na minut od pešačke zone ! Kompletno opremljen! Agencijska oznaka stana 1102156, Novi Sad, Centar.CENA 129500 +agencijska... više

129.500€ (3 700 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • Prizemlje/2 spratova

Luksuzni troiposoban stan 86m² + terasa 14m², novogradnja, Petrovaradin

Petrovaradin, Novi Sad

Prodaje se izuzetan, svetao i kompletno namešten troiposoban stan grejne površine 86 m², sa dodatnom terasom od 14 m² što ukupnu površinu čini... više

230.000€ (2 674 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 3.0, 75m2, 226875 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku, u zgradi od ukupno 23 stana ,Po+P +3+M. Stan se nalazi na drugom spratu od 4, po strukturi je... više

226.875€ (3 025 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2/4 spratova

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 135m2

Karaburma, Palilula, Beograd

6.0, 135m2(terasa 6.5m2), 4/4, duplex, EG, klima, interfon, video nadzor, ktv, podrum. Karaburma je naselje u Beogradu, koje se nalazi na teritoriji... više

278.000€ (2 059 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 135m²
  • 4/4 spratova

Apartman, Zlatibor, 1.5, 47m2, Kompletno opremljen

Čajetina, Čajetina, Zlatibor

Na prodaju kompletno namešten apartman na Zlatiboru. Uknjižena površina apartmana je 47m2. Nalazi se u mirnom delu Zlatibora, u zgradi sa 8... više

86.400€ (1 838 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Novo Naselje, Stevana Hristića, 1.5, 48m2, 143000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 126487, II/V, lift, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Na prodaju renoviran jednoiposoban stan od 48m2 na Novom naselju.... više

143.000€ (2 979 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2/5 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 0.5, 28m2, 195000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 120897, III/XVI, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada.... više

195.000€ (6 964 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 3/16 spratova