Za upit stanovi kuci Nis pronađeno 773 oglasa

Na prodaju jednoiposobni stan 48 m2 na Panteleju

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposobni stan 48 m2 na Panteleju. Stan se nalazi u suterenu nove zgrade, pored glavnog ulaza do stana se može doći i posebnim... više

74.400€ (1 550 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • Prizemlje

Na prodaju trosoban stan na Bulevaru

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjica. Nalazi se na 5. spratu zgrade sa 2 lifta. Sastoji se od: Dnevne sobe... više

146.000€ (2 085 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 5/10 spratova

Na prodaju trosoban stan na Bulevaru Nemanjica

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar Nemanjića, sa pogledom na Svetosavski park Stan se nalazi na izuzetnoj... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 4/10 spratova

3.0 Železnička Ambulanta

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje,tako za izdavanje. Stan se nalazi na minut od železničke ambulante, na... više

101.000€ (1 202 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1.sprat

Kuća u nizu, Trošarina, 292 m2, 1,33 ari placa

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju 4- etažna kuća u nizu PR + I +II + PK na Trošarini u osnovi 73 m2. Ukupna površina placa je 133 m2. U prizemlju je višenamenska... više

200.000€ (684 €/m²)

  • 292m²
  • 3/3 spratova

Trosobni stan 85 m2, Centar, Hram Sv. Luke

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforni trosobni stan 85 m2 u blizini Hrama Sv. Luka. Stan se nalazi na drugom spratu, novije zgrade sa dva lifta. Sastoji se od... više

155.900€ (1 834 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/6 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 46.95m2 i nalazi se na prvom, drugom... više

89.210€ (1 939 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/5 spratova

Na prodaju kuća od 84m2 i tri lokala u ul. Vožda Karađorđa

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju kuća 84m2 i tri lokala u ul. Vožda Karađorđa. Kuća je starije gradnje, održavana, odrađena spoljna i unutrašnja izolacija. Unutrašnjost... više

257.750€ (3 068 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje

Eksluzivna novogradnja u Čairu, trosoban, III sprat, 72 m2 plus 70 m2 te

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na III spratu zgrade u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim... više

243.200€ (3 377 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 3/4 spratova

Kuća u nizu, nas. B.Bjegović, 300 m2, na placu od 209 m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća u nizu, suteren, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje, na odličnoj lokaciji u novom delu nas. Branko... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • 3/3 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 60.28 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u prizemlju zgrade u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja... više

145.880€ (2 431 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • Prizemlje/5 spratova

1.5,Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u mirnoj ulici u blizini Tržnog... više

48.000€ (1 411 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 10/10 spratova