Za upit stanovi Jagodina pronađeno 249 oglasa

Odličan stan u novogradnji, u sivoj fazi, ima povraćaj PDV-a

Akva Park, Jagodina

Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,jedne spavaće sobe,hodnika,kupatila i terase. Stan je u sivoj fazi. Grejanje... više

76.850€ (1 450 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 53m²
  • 5/6 spratova

MODERAN, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN 30 m² – IDEALAN ZA ŽIVOT I IZDAVANJE

Centar, Jagodina

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše... više

63.000€ (2 100 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 3/3 spratova

Jednosoban stan do Pedagoškog fakulteta

Kajsijar, Jagodina

Ovaj stan je idealan kako za život tako i za izdavanje. Stan se nalazi na korak od Učiteljskog fakulteta a na samo 5 minuta od svih bitnih institucija.... više

32.000€ (941 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 5/5 spratova

Prelep komforan stan u strogom centru Jagodine – idealna lokacija!

Centar, Jagodina

Ako tražite stan koji spaja komfor, praktičnost i savršenu lokaciju – upravo ste ga pronašli! Strogi centar Jagodine U neposrednoj blizini... više

105.000€ (1 235 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 5/5 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

115.290€ (1 516 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • Prizemlje/5 spratova

Top ponuda, renoviran, trosoban stan na drugom spratu u centru!

Centar, Jagodina

TROSOBAN STAN U CENTRU JAGODINE Tražite savršen stan bez dodatnih ulaganja? Upravo ste ga pronašli! Na prodaju kompletno renoviran trosoban... više

102.000€ (1 397 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/5 spratova

Luksuz koji postaje dom – Nov stan u srcu grada, 85m² + 10m2 terasa

Centar, Jagodina

U ponudi je ekskluzivan stan u novogradnji, površine 85 kvadrata + 10m2 terasa, namenjen svima koji žele da žive urbano, udobno i bez kompromisa.... više

105.000€ (1 235 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 5/5 spratova

Garsonjera od 29m2 u Crnjanskom HITNA PRODAJA!!!

Akva Park, Jagodina

Prodaje se moderna garsonjera u prestižnom kompleksu **Crnjanski** – spoj luksuza i hedonizma na vrhunskoj lokaciji! Na površini od 29 m²,... više

44.000€ (1 517 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 2/5 spratova

Veći porodični stan koji nudi maksimalni porodični komfor

Strelište, Jagodina

Retko u ponudi veći porodični stan, maksimalnog porodičnog komfora. Stan, ima dve spavaće sobe, kuhinju, trpezariju, dnevni boravak, sve odvojeno,... više

78.000€ (1 040 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 4/5 spratova

PRODAJE SE NAMEŠTEN STAN U LUKSUZNOM KOMPLEKSU

Akva Park, Jagodina

Na prodaju moderan i potpuno namešten stan u prestižnom kompleksu Crnjanski, idealan za porodičan život ili kao pametna investicija. Osnovne... više

80.000€ (1 403 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 4/5 spratova

Trosoban stan u blizini Akva parka

Širi centar, Jagodina

Prelep,komforan stan koji se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila,toaleta, terase,ostave... više

90.000€ (1 267 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 5/6 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

123.210€ (1 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • Prizemlje/5 spratova