Za upit stanovi Jagodina pronađeno 249 oglasa

Stan u kući za adaptaciju - Idealna prilika za kreativne duše!

Centar, Jagodina

Nudimo vam stan u kući pored železničke stanice, koja datira iz 1930. godine. Stan je u izvornom stanju i pruža vam sjajnu priliku da ga adaptirate... više

20.000€ (444 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 1/1 spratova

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

119.200€ (1 490 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 6/7 spratova

Stan u centru Jagodine, 39 m², prizemlje

Centar, Jagodina

Kompletno renoviran stan u prizemlju, površine 39 m², nalazi se u samom centru Jagodine. Stan je uređen tako da su zamenjeni kupatilo, podovi... više

63.000€ (1 615 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Jednosoban stan u centru

Centar, Jagodina

Na prodjau stan jednosoban u centru grada Stan se nalazi na petom spratu , sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u dnevni boravak koji je... više

34.000€ (1 259 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 27m²
  • 5/5 spratova

Dvosoban stan 2. sprat, Kajsijar, postoji mogućnost kupovine na kredit

Kajsijar, Jagodina

Na prodaju je svetao i komforan stan u Jagodini, u naselju Kajsijar. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade od ukupno četiri sprata, što pruža... više

85.000€ (1 465 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 2/4 spratova

Trosoban stan na prvom spratu u Moravskom stilu u centru Jagodine

Centar, Jagodina

U centru Jagodine na prvom spratu – Prostran stan u "Moravskom stilu " Tražite dom koji ima dušu, a ne samo kvadrate? Predstavljamo vam jedinstvenu... više

100.000€ (1 369 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 73m²
  • 1/3 spratova

NA PRODAJU – PENTHOUSE U STROGOM CENTRU GRADA | 222 m² NA VRHU ZGRADE

Centar, Jagodina

Prodaje se ne bilo kakav stan, već penthouse od čak 222 m² koji se nalazi na samom vrhu zgrade – u strogom centru grada! Stan je u sivoj fazi,... više

230.000€ (1 036 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 222m²
  • 7/7 spratova

Dupleks stana po veoma povoljnoj ceni za porodice sa više dece

Vašarište, Jagodina

Stan na dva nivoa, veoma komforan , renoviran , polunamešten po veoma povoljnoj ceni. Uknjižena kvadratura dupleksa je 83m2 , dok je bruto... više

85.000€ (1 024 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 4/4 spratova

Lamela na Strelištu sa garažom

Strelište, Jagodina

Kompletno nameštena lamela na Strelištu sa garažom , lokacija je odlična! !! U prizemlju je jedna komforna spavaća soba , wc , dnevni boravak... više

90.000€ (882 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • Prizemlje/1 spratova

Troiposoban stan u strogom centru Jagodine sa garažom

Centar, Jagodina

Prodaja ili zamena za stan u Beogradu! Ovaj stan Vam nudi više opcija,možete ga koristiti kao poslovni prostor jer je odlično pozicioniran,a... više

126.000€ (1 594 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 79m²
  • 2/4 spratova

Kompletno opremljen jednoiposoban stan u novoj zgradi

Akva Park, Jagodina

Stan je odmah useljiv i sav zatečeni nameštaj ulazi u cenu stana. Stan se sastoji od hodnika iz kok se ulazi u sve ostale prostorije, kupatilo,... više

85.000€ (1 700 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 3/7 spratova

NA PRODAJU: Funkcionalan dvosoban stan 52m2 u srcu turističke zone Jagodine

Akva Park, Jagodina

Prodaje se komforan dvosoban stan površine 52m², smešten na idealnom 3. spratu. Stan odlikuje odlična struktura i maksimalna iskorišćenost prostora.... više

85.700€ (1 648 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 3/6 spratova