Za upit stanovi do evra Beograd pronađeno 1822 oglasa

Čukarica, Banovo brdo, , 3.0, 154m2, 385000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 90336, II/IV, klima, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Veoma lep, prostran, 3.0 porodican stan, topao i ususkan sa... više

385.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 154m²
  • 2/4 spratova

Zemun, Batajnica, Kralja Radoslava, 4.0, 104m2, 170000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 101381, I/I, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901... više

170.000€ (1 634 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 1/1 spratova

Zemun, Centar, Avijaticarski trg , 1.0, 50m2, 158000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 101307, I/II, terasa, uknjizen, renoviran. Na odlicnoj lokaciji u centru Zemuna se prodaje jednosoban stan, adaptibilan u jednoiposoban. Idealan... više

158.000€ (3 160 €/m²)

  • 1 soba
  • 50m²
  • 1/2 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Arcadia, 3.0, 119m2, 773500EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 99423, XXIX/, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

773.500€ (6 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 119m²
  • 29.sprat

Čukarica, Banovo brdo, Nikolaja Gogolja, 2.5, 68m2, 300000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 101515, VPR/VI, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum. ***STAN SA GARAZOM***Izuzetno lokacijski pozicioniran, svetao,... više

300.000€ (4 411 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²

Stari grad, Centar, Kraljevića Marka, 2.5, 54m2, 300000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 46424, II/V, klima, telefon, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. Stan se nalazi u zgradi pod zastitom drzave. Gradnja... više

300.000€ (5 555 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 2/5 spratova

Palilula, Višnjička Banja, Slobodana Jovanovića, 3.0, 71m2, 200000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 96539, I/, terasa, uknjizen. Fenomenalan i prostran stan u Visnjickoj Banji, smesten u mirnom i prijatnom okruzenju. Stan se... više

200.000€ (2 816 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 1.sprat

Novi Beograd, Blok 63, Vojvođanska, 3.0, 95m2, 340000EUR

Blok 63, Beograd

Agencijski ID: 92719, IV/X, lift, terasa, novogradnja, ostava. Stan se prodaje kompletno namesten, cena garaznog mesta 20000. Vise informacija... više

340.000€ (3 578 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 4/10 spratova

Savski venac, Senjak, !!Bulevar vojvode Mišića, 5.5, 110m2, 209000EUR

Senjak, Beograd

Agencijski ID: 13700, PK/VIII, klima, lift, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Stan na odlicnoj... više

209.000€ (1 900 €/m²)

  • 6 soba
  • 110m²

Voždovac, Jove Ilića, , 6.0, 220m2, 955900EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 93005, VII/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U izgradnji, stambena zgrada.... više

955.900€ (4 345 €/m²)

  • 6 soba
  • 220m²
  • 7/7 spratova

Čukarica, Golf, Tuniska, 4.0, 147m2, 460000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 91795, II/III, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, novogradnja, stambena zgrada. Zgrada na najvisoj koti Kosutnjaka sa fenomalnim... više

460.000€ (3 129 €/m²)

  • 4 soba
  • 147m²
  • 2/3 spratova

Stari grad, Dorćol, Strahinjića Bana, 3.0, 65m2, 319000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 94045, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, nov luks, stara gradnja, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

319.000€ (4 907 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 3/6 spratova