Za upit stanovi Cukarica pronađeno 90 oglasa

4.0, Ada Mall, Karpoševa, 90m2

Čukarica, Beograd

4.0, Ada Mall, Karpoševa, 92m2, 3/6, CG, 2 lifta, lođa, parking Novogradnja u izgradnji, 4.0, 92m2, 3/6, 2lifta, CG, alu stolarija, kalorimetri,... više

270.000€ (3 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 3/6 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

236.245€ (2 715 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

134.530€ (2 745 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/6 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 53m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 2.0, 53m2 (terasa 3m2), 3/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji... više

186.760€ (3 523 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

197.320€ (2 703 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

96.230€ (2 749 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

211.755€ (2 714 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

142.290€ (2 736 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

332.800€ (2 705 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 123m²
  • 2/6 spratova

Prodaja stanova Beograd – trosoban stan 85m² Banovo brdo, odlična lokacija,

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, prostran i funkcionalan trosoban stan površine 85m², koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija... više

285.000€ (3 352 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 85m²
  • 2/5 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

155.800€ (2 733 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 2/6 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja, 232m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 5.0, 232m2, terasa, 5/5, podno grejanje, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi... više

769.990€ (3 318 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 232m²
  • 5/5 spratova