Za upit stanovi Centar Jagodina pronađeno 168 oglasa

Kompletno renoviran jednosoban stan u centru!

Centar, Jagodina

Prodaja stana u centru grada – odlična prilika! U ponudi je funkcionalan i potpuno renoviran stan u samom centru grada, smešten u prizemlju... više

62.500€ (1 602 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Stan u centru Jagodine, 39 m², prizemlje

Centar, Jagodina

Kompletno renoviran stan u prizemlju, površine 39 m², nalazi se u samom centru Jagodine. Stan je uređen tako da su zamenjeni kupatilo, podovi... više

63.000€ (1 615 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

MODERAN, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN 30 m² – IDEALAN ZA ŽIVOT I IZDAVANJE

Centar, Jagodina

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše... više

63.000€ (2 100 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 3/3 spratova

Jednoiposoban stan u K Kompleksu sa pogledom na Akva Park

Akva Park, Jagodina

U ponudi je jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji u srcu turističke zone u Jagodini, karakterističan po velikoj balkonskoj terasi sa pogledom... više

63.000€ (1 800 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 7/7 spratova

Stan 39 m2 - kompetno renoviran u strogom centru Jagodine

Jagodina centar, Jagodina - Centar, Jagodina

Prodajem kompletno renoviran stan od 39 m2 u strogom centru Jagodine na visokom prizemlju, u zgradi starije gradnje. Stan je pogodan za stanovanje... više

63.000€ (1 615 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova

Prodaja stana 55m2 – Lokacija odlična, a troškovi minimalni!

Širi centar, Jagodina

Stan funkcionalnog rasporeda na prvom spratu, idealan za udoban i praktičan život. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje... više

63.250€ (1 150 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova

Dvosoban stan na super lokaciji

Širi centar, Jagodina

Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom , jedne spavaće sobe,hodnika, kupatila i komforne terase. Mogućnost... više

63.250€ (1 150 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova

SAMO KOD NAS – jednoiposoban stan, tamo gde počinje vaše novo poglavlje!!!

Sarina Međa, Jagodina

Na prodaju jednoiposoban stan od 42m², na trećem spratu, koji spaja udobnost, stil i toplinu doma. Stan se prodaje sa svim stvarima – samo unesite... više

64.000€ (1 523 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 3/4 spratova

Stan niže spratnosti u centru grada sa garažom i podrumom

Centar, Jagodina

Ponuda za one koji žele kompletan komfor stanovanja. Stan je niže spratnosti visoko prizemlje. Na 5 minuda od samog centra grada. Prodaje se... više

64.000€ (1 560 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • vp/4 spratova

Trosoban stan od 77m2 na pijaci

Pijaca, Jagodina

U pitanju je nadogradnja, stan ima 77m2, poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpazarijom, kupatilo i dve terase. U sobama ima kosina.... više

65.000€ (844 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan u potkrovlju ! Postoji mogućnost kupovine preko kredita!!

Centar, Jagodina

Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada. Zgrada je stara petnaestak godina , stan je useljiv odmah , mogućnost kupovine preko kredita... više

66.000€ (1 047 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više

66.420€ (1 355 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 49m²
  • 3/5 spratova