Za upit stanovi Centar Jagodina pronađeno 168 oglasa

Stan na 1, 5 km od centra – mir, komfor i savršena pozicija!

Strelište, Jagodina

Prodaje se stan u mirnom i porodičnom naselju, udaljenom svega 1,5 km od samog centra grada – dovoljno blizu da ti sve bude nadohvat ruke, a... više

56.650€ (1 381 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Stan u centru, prizemlje

Centar, Jagodina

Prodajemo jednosoban stan u centru grada u prizemlju , kompletno namešten odličnog rasporeda , sređen renoviran . Stan se sastoji od hodnika... više

57.000€ (1 900 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/3 spratova

Komforan jednosoban stan

Strelište, Jagodina

Ako voliš praktičnost prizemlja — bez stepenica, liftova i komplikacija — ovo je pravo mesto za tebe! Ovaj stan je kao stvoren i za starije... više

57.000€ (1 212 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dvoiposoban stan kod Lidla, širi centar

Širi centar, Jagodina

Potpuno renoviran stan, 2 sobe, dnevna sobe, kuhinja, trpezarija,2 terase, hodnik i kupatilo. Radjene su instalacije za struju i vodi, gletovan... više

58.000€ (1 035 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Renoviran, kompletno naešten stan u strogom centru Jagodine

Centar, Jagodina

STAN KOJI SE NE PROPUŠTA – CENTAR JAGODINE! Prodaje se kompletno renoviran i potpuno namešten stan u samom srcu Jagodine – na TOP lokaciji,... više

59.000€ (1 113 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan 55 m², Širi centar, Jagodina, 4. sprat

Širi centar, Jagodina

Prijatan i primamljiv stan u Jagodini, u širem centru grada, idealan za one koji žele praktičan život na dobroj lokaciji. U ponudi je dvosoban... više

59.000€ (1 072 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 4/4 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed... više

59.520€ (1 526 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

59.600€ (1 490 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 1/7 spratova

Jednosoban, renoviran stan 42 m², centar, 2 sprat

Centar, Jagodina

Renoviran stan u centru Jagodine, uknjižen na 42 m² + terasa koja nije ušla u kvadraturu. Nalazi se na drugom spratu i orijentisan je ka istoku,... više

60.000€ (1 428 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • 2/2 spratova

Nekretnina koja se retko pojavljuje – centar Jagodine

Centar, Jagodina

U ponudi je izuzetno atraktivan stan smešten u samom srcu grada, u jednoj od najpoznatijih i najtraženijih zgrada u Jagodini. Nekretnina predstavlja... više

60.000€ (1 428 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2/2 spratova

Prodaja stana – Najbolja lokacija! Idealno za porodicu i investiciju

Širi centar, Jagodina

Na prodaju stan površine 63m², smešten na odličnoj lokaciji – u neposrednoj blizini centra grada i popularnog šoping centra. Stan je idealan... više

60.000€ (967 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 6/6 spratova

CENTAR – Stan 50 m² sa dve terase na 2 min od pešačke zone

Centar, Jagodina

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan površine 50 m², idealan za život u samom srcu grada. Udaljen je svega 2 minuta pešice od centra, što... više

60.000€ (1 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova