Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1824 oglasa

2.0, Cvetanova ćuprija, LUX, 40m2

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

2.0, Cvetanova ćuprija, LUX, 40m2, 3/4, EG, terasa, parking. Predivan, svetao, uknjižen stan u novoj održavanoj zgradi. Stan je funkcionalan,... više

126.000€ (3 150 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 3/4 spratova

Voždovac, Banjica, Porodice Trajković, 4.0, 89m2, 310000 EUR

Banjica, Beograd

Banjica, 89m2, 4.0, 2/5, EG, Lux. Struktura: Veliki dnevni boravak, 3 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, toalet, terasa. U ponudi uz stan idu i... više

310.000€ (3 483 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 2/5 spratova

lux, prostran, svetao prelep stan ID#5655

Blok 19 (Sava Centar), Novi Beograd, Beograd

Dupleks, stan na dva nivoa u bloku 19a. Uknjizena povrsina stana je 96m2, stvarna, merena kvadratura stana je 120m2. Stan je u zgradi odlicne... više

420.000€ (3 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 120m²
  • 9/10 spratova

New Minel-četvorosoban stan, lux ID#1630

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

NEW MINEL-LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM U srcu Novog Beograda, u jednom od najtraženijih i najmodernijih kompleksa – New... više

336.937€ (4 011 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 14/22 spratova

Grocka, Boleč, , 3.0, 66m2, 120000EUR

Boleč, Beograd

Agencijski ID: 118540, VPR/IV, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan u Bolecu 66m2.Poseduje prostran dnevni boravak sa kuhinjom... više

120.000€ (1 818 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Vojvode Vlahovića, 2.0, 60m2, 120000 EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Voždovac, ul. Vojvode Vlahovića, stan u stambenoj zgradi iz 2015. godine, 60m2 - podeljen je u dve zasebne stambene jedinice: jednoiposoban... više

120.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²

- vodzovac sf 2692

Jajinci, Voždovac, Beograd

Prodaje se uknjizen stan, dupleks, u novoj zgradi, u blizini Idea i Blumen garden. Nalazi se na trećem spratu (poslednjem), bez lifta. Na donjem... više

180.000€ (1 417 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 127m²
  • 3.sprat

Vračar, Hram Sv. Save - Dubljanska

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

1.5, 43m2(25m2+18m2 galerija), prizemlje, grejanje na struju, klima, internet, ktv, ostava u dvorištu Dubljanska ulica proteže se između ulica... više

171.000€ (3 976 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Mirijevo - Kapetana Miloša Žunjića, 70m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Kapetana Miloša Žunjića 3.0, 70m2 (terasa i lođa 7m2), 1/4, CG, telefon, interfon Na prodaju trosoban stan površine 70m²,... više

204.000€ (2 914 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1/4 spratova

Vračar, centar - Smiljanićeva, 42m2

Vračar centar, Vračar, Beograd

Vračar, centar - Smiljanićeva - EKSKLUZIVNA PRODAJA! 1.0, 42m2, 3/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se odličan jednosoban stan... više

199.000€ (4 738 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • 3/5 spratova

Savski venac, centar - Risanska, 170m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Risanska 5.0, 170m2 (dve terase + lođa), 5/5, etažno grejanje, video nadzor, interfon, parking, dupleks U ponudi za... više

398.000€ (2 341 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 170m²
  • 5/5 spratova

Jednoiposoban stan u izgradnji 47.77 m², Obrenovac - 78.821€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo jednoiposoban stan 47.77m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade,... više

78.821€ (1 677 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1.sprat