Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1824 oglasa

Palilula, Tašmajdan, Ilije Garašanina, 4.0, 120m2, 526000 EUR

Tašmajdan, Beograd

Kompletno renoviran stan na izuzetnoj lokaciji. Dvostrano orijentisan, lako adaptibilan u dve stambene jedinice. Dva parking mesta u dvorištu... više

526.000€ (4 383 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 2/7 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.5, 64m2, 155088 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

155.088€ (2 423 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 4/4 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Omladinsko šetalište, 3.5, 115m2, 208000 EUR

Petlovo Brdo, Beograd

Na prodaju dupleks na Petlovom brdu, u ulici Omladinsko šetalište u kući u nizu. Stan je ukupne površine 145m2 od čega je 115m2 uknjižene korisne... više

208.000€ (1 808 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2/2 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca, Đakovačka, 2.0, 37m2, 114000 EUR

Đeram Pijaca, Beograd

Dvosoban stan u zgradi starije gradnje, na odličnoj lokaciji i dobre spratnosti. Stan je dobar kako kao investicija za izdavanje, tako i za... više

114.000€ (3 081 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 1/1 spratova

PRODAJA, 2.5 STAN, UCITELJSKO NASELJE

Uciteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Moderan, dvoiposoban stan od 52 m2(uknjizen: 46 m2), kompletno renoviran i spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja. Odlikuje dobro osmisljenim... više

299.000€ (1 698 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 176m²
  • Prizemlje

PRODAJA, 3.5 STAN, BLOK 19A, MILENTIJA POPOVICA

Blok 19a, Novi Beograd, Beograd

U Bloku 19 A na Novom Beogradu u ulici Milentija Popovica u blizini Sava Centra, prodajemo funkcionalan, lepo odrzavan troiposoban stan.... više

180.000€ (2 465 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • Prizemlje

BW ALEGRA, 2.0 - ODLICAN STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten... više

246.888€ (4 572 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 2.sprat

Na prodaju luksuzan stan 220m2 sa dvorištem i garažom – svetao, 6 soba, odl

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je prostran stan od 220m2 sa dvorištem od 250m2 i garažom, smešten u prestižnom delu grada. Ovaj luksuzno opremljen stan pruža komfor... više

950.000€ (4 318 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 220m²
  • Prizemlje/1 spratova

Salonac centar Bajloni Stari grad 88m2 289.900€

Bajlonova pijaca, Stari Grad, Beograd

Prodaje se izuzetan salonski stan u samom centru grada u ulici Džordža Vašingtona. Stan se nalazi na 1. spratu, veoma je svetao tokom celog... više

289.900€ (4 831 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova

Borča, Sebeš, Popova bara nova 301., 25m2 ID#1550

Borča, Palilula, Beograd

Prodaje se nameštena garsonjera – odmah useljiva! Lokacija: Nadomak Zrenjaninskog puta, pored "Andrejevog sela" Odlična prilika za ulaganje... više

44.000€ (1 760 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 2/2 spratova

Lekino brdo, Pašmanska, 3, 0, eg, terasa 90m2 ID#1601

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Lekino brdo, trosoban stan49m2, plus soba od 16m2 iterasa od 90m2.Zgrada je luksuzna, građena 2022 godine, u mirnom ozelenjenom okruženju, sa... više

230.000€ (4 693 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Beograd, Tošin bunar, Tošin bunar, 3.0, 84m2, 302250 EUR

Tošin Bunar, Beograd

Istočno orijentisan stan zidan od najkvalitetnijih materijala sa ugrađenom inverter klimom i grejanjem po potrošnji. Odmah useljiv. Mogućnost... više

302.250€ (3 598 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 3/10 spratova