Dedinje (Beli dvor), Savski Venac, Beograd
Stan za prodaju Dedinje Na Dedinju, u ulici Diane Budisavljević na prodaju etažni stan. Stan se sastoji: - od prizemlja - površine 60m2 gde... više
880.000€ (4 356 €/m²)
Banjica, Voždovac, Beograd
Na prodaju funkcionalan i svetao stan na trećem, ujedno i poslednjem spratu uredne zgrade sa liftom. Upisane korisne površine 79 m² (građevinske... više
197.000€ (2 345 €/m²)
Dedinje (Rtv Pink), Savski Venac, Beograd
Na prestižnoj lokaciji, okružen parkovskim zelenilom, nalazi se ovaj komforan trosoban stan na drugom spratu, sa parking prostorom ispred zgrade.... više
359.000€ (4 174 €/m²)
Lekino Brdo, Voždovac, Beograd
Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,48m2+17m2 terase ,150000 eur+PDV(10%),lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu... više
150.000€ (3 125 €/m²)
Blok 67a, A Blok, Beograd
Deluxe, izuzetno kvalitetno uređen stan, renoviran od poda da plafona, opremljen izuzetnim nameštajem iz uvoza, veoma komforan, a čine ga prostrani... više
730.000€ (4 147 €/m²)
Blok 67a, A Blok, Beograd
Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više
371.850€ (5 025 €/m²)
Kalenić, Vračar, Beograd
Stan 39m2 , renoviran, kompletno opremljen, bez ulaganja, dvostrano orjentisan, svetao. Stan u polusuterenu, funkcionalan raspored, kuhinja... više
137.000€ (3 512 €/m²)
Braće Jerković, Voždovac, Beograd
Stan 47m2 , odlična pozicija , u neposrednoj blizini prodavnica i javnog prevoza. Renovirana kuhinja i kupatilo. Trenutno figurira kao jednosoban,... više
130.000€ (2 765 €/m²)
Čukarica , Čukarica, Beograd
Nov stan 60m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više
109.800€ (1 830 €/m²)
Železnik, Čukarica, Beograd
Dupleks 104m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan... više
178.160€ (1 713 €/m²)
Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd
2.5, Slavujev venac, 66,56m2, 1,2,3,4,5/5, toplotne pumpe, lift, terasa Novogradnja u izgradnji, građevinska dozvola, cena s obračunatim PDV-om... više
266.240€ (3 973 €/m²)
Labudovo brdo, Rakovica, Beograd
2.5, 64m2 (terasa), vpr/11, CG, lift, interfon, internet, KTV, video nadzor, podrum Ulica Serdar Janka Vukotića nalazi se u mirnom i porodičnom... više
177.000€ (2 765 €/m²)