Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1827 oglasa

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra, 53m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 53m2 (terasa 5m2), 5/8, EG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju funkcionalan,... više

199.920€ (3 772 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 53m²
  • 5/8 spratova

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva, 36m2

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva 1.0, 36m2, 3/8, CG, lift, podrum Izuzetno svetao i funkcionalan jednosoban stan od 36,41m²... više

164.000€ (4 555 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 3/8 spratova

Vračar, Crveni krst - salonski stan, 50m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 3.0, 50m2 (lođa), VPR/3, EG-strujni kotao, interfon, podrum Prodaje se renoviran salonski stan u mirnoj... više

199.000€ (3 980 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 50m²
  • vp/3 spratova

Palilula, Višnjička banja (Sannyville) - Mirka Milojkovića, 113m2

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Palilula, Višnjička banja (Sannyville) - Mirka Milojkovića 4.0, 113m2 (lođa i zastakljena terasa 31m2), CG, lift, 4/5, telefon, interfon, KATV,... više

300.000€ (2 654 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 113m²
  • 4/5 spratova

Stari grad, Studentski Trg - Simina, 77m2

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Studentski Trg - Simina 3.0, 77m2, 4/4, CG, podrum U ponudi komforan trosoban, dvostarno orijentisan salonac. Nalazi se ispod... više

385.000€ (5 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan u izgradnji 55.71m2, PK, Obrenovac - 91.922€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvosoban stan 55.71m², koji se nalazi na potkrovlju stambene zgrade koja se... više

91.922€ (1 671 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Dvosoban stan u izgradnji 58.03m², PR, Obrenovac - 95.750 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvosoban stan 58.03 m², koji se nalazi na potkrovlju stambene zgrade koja se... više

95.750€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Jednosoban stan 58m² – Rvati, I sprat - 96.280€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju topao i prostran jednosoban stan površine 58m² u mirnom naselju Rvati. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade. Planirano useljenje... više

96.280€ (1 660 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 58m²
  • 1.sprat

Dvoiposoban stan u izgradnji 57.21 m², Obrenovac - 94.397€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvoiposoban stan 57.21m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade,... više

94.397€ (1 656 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Ekskluzivni stanovi 141 m² – 164 m², Obrenovac, Rvati - 1700€/m2 (cena sa

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom predstavljamo vam 4 novoizgrađene ekskluzivne kuće, međusobno povezane u naselju Rvati u Obrenovcu . Svaka stambena... više

1.700€ (12 €/m²)

  • soba
  • 141m²
  • /3 spratova

Voždovac, Medaković 3, Borivoja Stevanovića, 2.0, 64m2, 120000 EUR

Medaković 3, Beograd

Prodaje se dvosoban stan u naselju Medaković 3. 64 m2, nalazi se u prizemlju zgrade starije gradnje, pogodan i kao poslovni prostor(polu suteren).... više

120.000€ (1 875 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²

Zvezdara, Slavujev venac, Koste Taušanovića , 2.0, 61m2, 228000 EUR

Slavujev Venac, Beograd

Veoma lep stan u mirnom delu Zvezdare, u održavanoj zgradi koja je kompletno sređena. Stan je funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije,... više

228.000€ (3 737 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 1/3 spratova