Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1830 oglasa

Jednosoban stan 58m² – Rvati, I sprat - 96.280€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju topao i prostran jednosoban stan površine 58m² u mirnom naselju Rvati. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade. Planirano useljenje... više

96.280€ (1 660 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 58m²
  • 1.sprat

Ekskluzivni stanovi 141 m² – 164 m², Obrenovac, Rvati - 1700€/m2 (cena sa

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom predstavljamo vam 4 novoizgrađene ekskluzivne kuće, međusobno povezane u naselju Rvati u Obrenovcu . Svaka stambena... više

1.700€ (12 €/m²)

  • soba
  • 141m²
  • /3 spratova

Voždovac, Medaković 3, Borivoja Stevanovića, 2.0, 64m2, 120000 EUR

Medaković 3, Beograd

Prodaje se dvosoban stan u naselju Medaković 3. 64 m2, nalazi se u prizemlju zgrade starije gradnje, pogodan i kao poslovni prostor(polu suteren).... više

120.000€ (1 875 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²

Zvezdara, Slavujev venac, Koste Taušanovića , 2.0, 61m2, 228000 EUR

Slavujev Venac, Beograd

Veoma lep stan u mirnom delu Zvezdare, u održavanoj zgradi koja je kompletno sređena. Stan je funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije,... više

228.000€ (3 737 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 1/3 spratova

Rakovica, Kneževac, Kneževačka , 2.0, 108m2, 119000 EUR

Kneževac, Beograd

U mirnom kraju, ispod Vidikovca, uknjižen stambeni prostor u potkrovlju zgrade građene 2000.godine. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima... više

119.000€ (1 101 €/m²)

  • 2 soba
  • 108m²
  • 3/3 spratova

Novi Beograd, Ledine, Zografska, 4.0, 95m2, 225000 EUR

Ledine, Beograd

Veoma lep i funkcionalan duplex. Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Bežanijske kose, Novog Beograda, autoputa i velikih trgovinskih... više

225.000€ (2 368 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 1/2 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 80m2 , 2T , 350000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Dedinje, Neznanog junaka, 3.0, 80 m2 sa 2 terase i zastakljenom lodjom, I od IV sprata, cg, tel,... više

350.000€ (4 375 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 1.sprat

SAVSKI VENAC ZELENI VENAC 72m2 , 225000e

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zeleni venac, Jug Bogdanova, 3.0, 72 m2, bez terase, IV od IV sprata (iznad je tavanski prostor), eg,... više

225.000€ (3 125 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 4.sprat

VRACAR CUBURA 82m2 , 2T , 390000e

Cubura, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sazonova, 3.0, 82 m2 sa 2 terase, V od V spratova, cg, lift, interfon, klima, izvorno stanje,... više

390.000€ (4 756 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 5.sprat

NOVI BEOGRAD BLOK 23 70m2 , 242000e

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 23, Milutina Milankovica, 2.5, 70 m2, bez terase, XV od XX spratova, cg, telefon,... više

242.000€ (3 457 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 15.sprat

ZVEZDARA KONJARNIK 58m2 , L , 191000e

Konjarnik, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Konjarnik, Glasinacka, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 58 m2 sa lodjom, VII od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

191.000€ (3 293 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 7.sprat

PALILULA CENTAR 57m2 , T , 207000e

Centar, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Bulevar despota Stefana, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 57 m2 sa lodjom, XI od XIII spratova, cg, 4... više

207.000€ (3 631 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 11.sprat