Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1831 oglasa

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 57m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3.0, 57m2 (terasa 3m2), 1/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji... više

200.690€ (3 520 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar, 84m2 - NEW MINEL

Blok 60, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar - NEW MINEL 4.0, 84m2, 12/22, CG, lift, klima, telefon, interfon, video nadzor, garaža Četvorosoban luksuzan... više

302.940€ (3 606 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 12/22 spratova

Stari grad, Botanička bašta - Budimska, 165m2

Botanička bašta, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Botanička bašta - Budimska 4.0, 165m2 (terasa 44m2), grejanje na toplotne pumpe, lift, 6/6, telefon, interfon, garaža Na prodaju... više

500.000€ (3 030 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 165m²
  • 6/6 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Braničevska, 223m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Braničevska 5.0, 223m2, terasa, 3/4, podno grejanje, toplotne pumpe, lift U ponudi penthouse na trećoj etaži i... više

1.181.900€ (5 300 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 223m²
  • 3/4 spratova

Zemun, Ćukovac - Vasilija Vasilijevića, 105m2

Ćukovac , Zemun, Beograd

Zemun, Ćukovac - Vasilija Vasilijevića 4.0, 105m2, terasa, 1/1, EG/podno, inverter klime, ostava, parking U ponudi komforan četvorosoban stan,... više

285.000€ (2 714 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 1/1 spratova

Rakovica, Stari Košutnjak - Bulevar Patrijarha Pavla, 100m2

Stari Košutnjak, Rakovica, Beograd

Rakovica, Stari Košutnjak - Bulevar Patrijarha Pavla 5.0, 100m2 (terasa 5m2), I+PTK, TA, inverter klime, telefon, podrum, parking Na prodaju... više

230.000€ (2 300 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 100m²
  • 1/2 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Lamartinova, 136m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Lamartinova 5.0, 136m2 (terasa 34m2), TA, 2/2, podrum, parking Odličan stan u predratnoj vili, odmah kod Karađorđevog... više

310.000€ (2 279 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 136m²
  • 2/2 spratova

Trosobni stanovi 64.81m² - 67.79m² | Obrenovac (CENTAR) - 129.620€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Idealni za porodice Na prodaju su trosobni stanovi površine 65–68 m² u kvalitetnoj novogradnji, savršeni za porodice koje traže prostran, komforan... više

129.620€ (2 025 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • .sprat

Dvosoban stan 46.44 m², II sprat, Obrenovac (CENTAR) – 92.880€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

92.880€ (2 019 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Jednoiposoban stan u izgradnji 39.32 m², Obrenovac - 64.878€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo jednoiposoban stan 39.32m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade,... više

64.878€ (1 663 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Gradska bolnica, Preševska , 2.5, 80m2, 205000 EUR

Gradska Bolnica, Beograd

Lep dvoiposoban stan nadomak Zvezdarske šume i Cvetkove pijace, na dva nivoa. Na prvom nivou je dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnik... više

205.000€ (2 562 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/4 spratova

Barajevo, Barajevo, Cara Lazara, 5.0, 150m2, 170000 EUR

Barajevo, Beograd

U mirnom naselju Gaj, sa puno zelenila, lep i prostran stan na šestom spratu u zgradi sa liftom. Funkcioniše kao petosoban komforan stan, ali... više

170.000€ (1 133 €/m²)

  • 5 soba
  • 150m²
  • 6/6 spratova