Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1836 oglasa

Vračar, Svetozara Gligorića, 40m2 ID#1641

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

Prodaje se jednoiposoban stan u mirnoj ulici na Vračaru, u blizini Hrama Svetog Save. Sastoji se od: * dnevne sobe * manje spavaće sobe * kuhinje... više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/2 spratova

Komforan stan , adaptibilan u dvosoban ID#5601

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

jednosoban stan koji ima zasebnu kuhinju ,veliki prostor kao trpezarija koji se koristi kao dnevni prostor ,zasebnu veliku sobu,lodju i kupatilo.Komforan... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1/6 spratova

Ledine, Vojvođanska, 52 m2, lux, hitno, ekstra povoljno ID#1617

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,111000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj... više

111.000€ (2 134 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 52m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Čukarica, odličan stan 111m2

Bele Vode, Čukarica, Beograd

Bele vode, ul. braće Vučković, stan sam na spratu dvostrano orjentisan 111 m2, funkcionalan raspored, veliki dnevni boravak, 2 spavaće sobe,... više

197.000€ (1 774 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 111m²
  • 3/4 spratova

- novi beograd sf 2635

Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd

U ponudi je luksuzan stan u prestižnom kondominijumu Wellport, prvom pravom kompleksu sa akcentom na privatnost i sigurnost. Ovaj stan na prizemlju... više

344.999€ (3 791 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • .sprat

- lazarevac sf 2668

Lazarevac, Beograd

Prodaje se kompletno opremljen, dvosoban stan u centru Lazarevac sa garaznim mestom. U blizini škola, crkva, marketi, parkovi. Zgrada gradjena... više

109.000€ (2 137 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

Vračar, Hram Sv. Save - Stojana Protića 85m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

3.0, 85m2(dve terase), 3/3, mermoterm, internet, interfon, telefon, ktv Vračar je najmanja beogradska opština koja svojom istorijom, zelenim... više

275.000€ (3 235 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 3/3 spratova

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Svetog Klimenta, 30m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Svetog Klimenta 1.0, 30m2, SUT/4, TA, interfon Na prodaju stan na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u ulici Svetog... više

75.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • Suteren/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske, 64m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske 2.5, 64m2 (terasa 17m2), EG, PR/5 Svetao i funkcionalan stan u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od komotnog... više

130.000€ (2 031 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Prizemlje/5 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 57m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3.0, 57m2 (terasa 3m2), 1/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji... više

200.690€ (3 520 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

Dvoiposoban stan u izgradnji 62m2, I sprat, Obrenovac (CENTAR) - 122.880€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 62.06m2, koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj... više

122.880€ (1 981 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1.sprat

Golf naselje, Beogradskog bataljona, 102m2+35m2 galerija, lux ID#1559

Golf naselje, Čukarica, Beograd

U prestižnom naselju Golf” nudimo vam kompletno renoviran stan, uknjižene površine od 102m2+ galerija 35m2. Stan je nesvakidašnje arhitekture... više

389.000€ (3 813 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 5/5 spratova