Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1836 oglasa

Kompletno luks namešten , Ivana Mičurina ID#5694

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Stan u centralnom delu Kanarevog brda, kvalitetno renoviran , lepo i sa ukusom namešten , kompletno novim nameštajem i belom tehnikom u garanciji.... više

120.000€ (3 529 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/8 spratova

hitno nov stan cena dogovor ID#5696

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U ponudi je uknjižen, funkcionalan, dvoiposoban stan od 52m² plus tetrasa, u mirnom i uređenom delu Mirijeva. Stan se nalazi u novioj zgradi.... više

130.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 4/4 spratova

Mirijevo, novogradnja, trosoban stan, cena sa PDV, lux ID#1493

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan trosoban stan u Mirijevu u izgradnji Funkcionalna trosoban stan u izgradnji se nalazi na III spratu na odličnoj lokaciji... više

197.800€ (2 300 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 3/3 spratova

DVOSOBAN RENOVIRAN STAN NA NOVOM BEOGRADU

Inst.majka I Dete, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju izuzetno lep, kompletno, vrhunski renoviran stan merne povrsine 60m2 uknjizen na 58m2 (2 manje terase ne ulaze u knjiznu povrsinu).... više

235.000€ (3 916 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 5.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN NA BANJICI SA GARAZNIM MESTOM

Banjica, Vozdovac, Beograd

U ponudi je trosoban stan na Banjici, smesten u novoj modernoj zgradi izgradjenoj po savremenim standardima uz koriscenje kvalitetnih materijala.... više

205.000€ (3 153 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, Luke Celovica Trebinjca, 3.0, 81m2, 395000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 132014, VI/, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. U srcu Belgrade Waterfront, u jednoj od najpozeljnijih zgrada — BW... više

395.000€ (4 876 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 6.sprat

Voždovac, Medaković, Braće Srnić, 1.5, 45m2, 145000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 130395, VPR/VIII, lift, telefon, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renoviran stan na viskom prizemlju... više

145.000€ (3 222 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

Zemun, Gornji Grad, Banatska, 4.0, 134m2, 335000 EUR

Gornji Grad, Beograd

Nova stambeno-poslovna zgrada Zemona Nova, projekat visokokvalitetne gradnje Neimara V. Zgrada je izgrađena od najkvalitetnih materijala, kako... više

335.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 134m²
  • 5.sprat

Voždovac, Lekino brdo, -, 3.0, 80m2, 210500 EUR

Lekino Brdo, Beograd

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više

210.500€ (2 631 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²

Bele vode, odličan stan 37m2

Bele Vode, Čukarica, Beograd

Kompleks zgrada novije gradnje. Prodaje se stan od 37m2, po strukturi jednosoban ali vrlo adaptibilan. 3. sprat od 6 u zgradi sa liftom. Centralno... više

98.000€ (2 648 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • 3/6 spratova

Barajevo, Gaj, 75m2+26m2 terasa

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Stan 75m2 sa velikom pridodatom terasom od oko 26m2. Stan se nalazi na 1. spratu, po strukturi je 2.5 soban, sa 2 spavaće sobe. Prostran i komforan... više

76.000€ (1 013 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 1/5 spratova

Rakovica, Kneževac - 17. oktobra

Kneževac, Rakovica, Beograd

3.0, 67m2 od čega je terasa 9.33m2, prizemlje, TA, KTV, internet, parking U urbanoj zoni naselja, u okruženju privatnih kuća i stambenih zgrada,... više

117.000€ (1 746 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • Prizemlje