Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1819 oglasa

Vračar, Crveni krst- Cerska, 23m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst- Cerska 0.5, 23m2, prizemlje, grejanje TA peć/norveški radijatori/klima, telefon, interfon Na prodaju garsonjera na Vračaru,... više

103.000€ (4 478 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje

Retenzija, duplex - Prve pruge 155kvm

Retenzija, Zemun, Beograd

Duplex od 155kvm sa lođom, na popularnoj lokaciji Retenzija, u vojnoj zgradi održavanoj sa dva prilaza. Zgrada poseduje svoje atomsko sklonište. Grejanje... više

575.000€ (3 709 €/m²)

  • 5 soba
  • 155m²

LEKINO BRDO, VOZDOVAC, PETOSOBAN STAN

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

Prodajemo, u novogradnji iz 2018.godine izuzetno luksuzan, petosoban stan na trecem spratu od ukupno cetiri, u zgradi sa liftom. Stan je sam... više

518.000€ (3 500 €/m²)

  • 5 soba
  • 148m²
  • 3.sprat

Zemun, Zemunske kapije, Šumadijska, 4.0, 91m2, 364000EUR

Zemunske Kapije, Beograd

Agencijski ID: 131673, VI/VII, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. Luksuzan, svetao cetvorosoban stan u centralnom delu Zemunskih... više

364.000€ (4 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 6/7 spratova

Novi Beograd, Blok 64, Gandijeva, 3.5, 100m2, 255000EUR

Blok 64, Beograd

Agencijski ID: 131641, XVII/XVIII, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. Retko u ponudi – jedinstven 3.5 stan sa... više

255.000€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 17/18 spratova

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 54m2, 1990

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 126996, V/VIII, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja,... više

199.000€ (3 685 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 5/8 spratova

Vračar, Slavija - Bulevar oslobođenja

Slavija, Vračar, Beograd

3.0, 85m2 (od čega su 3 terase ukupne površine 10.76m2), 4/6, TA, lift, interfon, internet, ktv, video nadzor, dve ostave, podrum Na jednoj... više

360.000€ (4 235 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 4/6 spratova

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka

Žarkovo, Čukarica, Beograd

3.0, 77m2 (mereno oko 100m2), 6/6, duplex, CG, lift, internet, interfon, ktv, video nadzor, garažno mesto. Trgovačka ulica je centralna ulica... više

230.000€ (2 987 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 6/6 spratova

Odličan stan za život i investiciju

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju uknjižen stan površine 58 m² + terasa 8 m², na Novom Beogradu, Blok 63, ulica Gandijeva. Stan se nalazi u kvalitetnoj i održavanoj... više

207.000€ (3 136 €/m²)

  • 2 soba
  • 66m²
  • 1/5 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

160.210€ (2 715 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

za ORDINACIJU, pp, kao investicija LUX ID#5692

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Prelepa, svetla i funcionalna nekretnina sa jako dobro iskoriscenim rasporedom idealna kako za poslovni prostor ,poput ordinacije ili slicno,tako... više

360.000€ (3 461 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 104m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Lekino brdo, Matavuljeva, 2.5, 62m2, 252000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131578, II/IV, lift, garaza, podrum. Top ponuda – najbolji stan u projektu – 61,77m² – Lekino brdo Prodaje se izuzetno kvalitetan... više

252.000€ (4 064 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 2/4 spratova