Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1820 oglasa

4.0 Vitanovačka, 100m2, penthaus, novogradnja, t, eg, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

4.0 Vitanovačka, novogradnja,penthaus,eg,t,parking Novogradnja s gradjevinskom dozvolom, uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe,... više

310.000€ (3 100 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 100m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Južni bulevar - Šumatovačka 57m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

2.0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom... više

242.000€ (4 245 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • vp/5 spratova

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana, 65m2

Gornji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum,... više

319.000€ (4 907 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 3/6 spratova

Zvezdara, Dimitrija Tucovića, Dimitrija Tucovića, 3.5, 83m2, 305000 EUR

Dimitrija Tucovića, Beograd

Prostran komforan stan u novijoj zgradi na odličnoj lokaciji, u blizini javnog prevoza, škola, vrtića, snabdevanja, bolnice i svih sadržaja... više

305.000€ (3 674 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 6/7 spratova

GROCKA KALUDJERICA 95m2 , 2T , 168308e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 94.51 m2 sa 2 terase, PR od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

168.308€ (1 771 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • Prizemlje

GROCKA KALUDJERICA 45m2 , 78000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

U ponudi je 1.5 stan na prvom spratu, u mirnijem delu Kaludjerice. U blizini prevoza, skole, prodavnica. Povrsina stana je 45m2 i uknjizen je... više

78.000€ (1 733 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 1.sprat

Beograd, Stari Grad- Skadarlija, Zestska, 3.0, 84m2, 2/3, TA

Skadarlija, Beograd

Beograd, Stari Grad- Skadarlija, Zestska 3.0, 84m2, 2/3, TA U jednoj od najautentičnijih dorćolskih ulica, u Zetskoj, nalazi se stan sa ozbiljnim... više

345.000€ (4 107 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 2/3 spratova

Labudovo brdo dupleks P+I 140m2 (100m2+40m2) terasa) ID#1521

Labudovo Brdo, Rakovica, Beograd

Izuzetno retko se pojavi u prodaji ovakav stan. Obrati pažnju!!! U ulici Sretena Mladenovića Mike u zgradi sa fasadom od crvene fasadne sa... više

285.000€ (2 850 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 100m²
  • Prizemlje/3 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Kneza Višeslava

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

5.0, duplex, 195m2, 1/2, 5 terasa, LUX, gas/kotao, klima, KTV, internet, interfon, jedno parkino mesto u garaži, plac/dvorište 1.2 ara U prilici... više

750.000€ (3 846 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 1/2 spratova

Jednoiposoban stan 46m2, PK, Obrenovac (NAMEŠTENO) - 110.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan i moderno opremljen stan površine 46m2, smešten na 4. spratu stambene zgrade (bez lifta), na odličnoj lokaciji u samom... više

110.000€ (2 391 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 4.sprat

VOZDOVAC LEKINO BRDO 85m2 , T , 260000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Strumicka, 3.0, 85 m2 sa terasom od 7.5 m2, III od IV sprata, cg, telefon, bez lifta (u... više

260.000€ (3 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 3.sprat

NOVOGRADNJA NA DEDINJU, PETOSOBAN STAN SA DVORISTEM

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo odlican, petosoban stan, koji se nalazi na prizemlju ove impozantne luksuzne novogradnje , na Dedinju, kod Pinka! Stan poseduje... više

1.111.079€ (4 688 €/m²)

  • 5 soba
  • 237m²
  • Prizemlje