Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1836 oglasa

Kalenić pijaca, Kneza od Semberije, 45m2, 1.5, 3/5

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca, Kneza od Semberije, odličan, uknjižen, jedoiposoban stan od 45m2. Na trećem je spratu od pet, sa centralnim grejanjem.... više

235.000€ (5 222 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3/5 spratova

Braće Jerković, Piva Karamatijevića, 3.0, 72m2, 4/4, uknj

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Voždovac, Braće Jerković, Piva Karamatijevića uknjižen, adaptibilan, trosoban stan od 72m2 u izvornom stanju. Na četvrtom spratu od četiri,... više

144.000€ (2 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 4/4 spratova

Ledine, Vojvođanska, 3.0, 50 m2, lux ID#1578

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,50m2,87 000 eur. Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa... više

96.000€ (1 920 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 50m²
  • 3/4 spratova

Novi Beograd, Ledine, Puškinova , 1.5, 48m2, 100000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 127583, PR/, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaju se stanovi u novogradnji od 48 m2 na vpr i 2... više

100.000€ (2 083 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska 104m2

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

4.5, 104m2 (dve terase), 2/4, lift, TA, interfon, internet, ktv, salonac Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući se od Kondine... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 104m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Mihaila Bulgakova, 2.0, 46m2, 128000 EUR

Mirijevo, Beograd

Prodaje se dvosoban, potpuno funkcionalno opremljen i estetski skladan stan, okružen zelenilom i prirodom, u izuzetno mirnom i porodičnom stambenom... više

128.000€ (2 782 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Vojvode Vlahovića, 2.0, 56m2, 128800 EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Komforan stan u stambenoj zgradi bez lifta, uknjižene kvadrature 51m2, sa terasom 5m2. Čine ga predsoblje, iz koga se ulazi u sve prostorije,... više

128.800€ (2 300 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2/3 spratova

Novi Beograd, Blok 65, Tadije Sondermajera, 3.0, 75m2, 370000 EUR

Blok 65, Beograd

Nov stan u Wellportu, opremljen kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom, veoma komforan i odličnog rasporeda prostorija. Čine ga dnevni boravak... više

370.000€ (4 933 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 6.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, Riviera, 3.0, 153m2, 1000000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Nova, izuzetno luksuzna zgrada u okviru projekta Beograd na vodi - Riviera, nalaziće se u prvom redu do savske promenade, odmah pored TC Galerija,... više

1.000.000€ (6 535 €/m²)

  • 3 soba
  • 153m²
  • 18.sprat

Voždovac, Dušanovac, Lazara Avramovića, 2.0, 56m2, 168000 EUR

Dušanovac, Beograd

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija,... više

168.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²

Voždovac, Dušanovac, Lazara Avramovića, 2.0, 46m2, 138000 EUR

Dušanovac, Beograd

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/5 spratova

Kosovska, atipičan 3.0 stan, parking

Skupština, Stari Grad, Beograd

Stari grad, kod Skupštine, Kosovska, 3.0, 80m2, IV/5, lift, CG, klima. Starogradnja. Uknjižen, odmah useljiv. Stan se nalazi u samom graskom... više

240.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 4/5 spratova