Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1836 oglasa

Kosovska, atipičan 3.0 stan, parking

Skupština, Stari Grad, Beograd

Stari grad, kod Skupštine, Kosovska, 3.0, 80m2, IV/5, lift, CG, klima. Starogradnja. Uknjižen, odmah useljiv. Stan se nalazi u samom graskom... više

240.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 4/5 spratova

Voždovac, Banjica - Paunova 77m2

Banjica, Voždovac, Beograd

3.0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja,... više

230.000€ (2 987 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 8/12 spratova

Voždovac, Konjarnik - Glasinačka 45m2

Konjarnik (Voždovački deo), Voždovac, Beograd

1.0, 45m2 (lođa 7m2), 3/5, lift, CG, interfon, internet, ktv, podrum Glasinačka ulica se nalazi na Konjarniku, između Ustaničke ulice i autoputa.... više

152.000€ (3 377 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • 3/5 spratova

Stari Grad, Skupština - Kosovska 95m2

Skupština, Stari Grad, Beograd

3.0, 95m2, 2/6, lift, CG, lux, salonac, interfon, internet, klima, ktv Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog Grada, jednosmerna... više

417.000€ (4 389 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 95m²
  • 2/6 spratova

Zvezdara, Đeram - Bulevar kralja Aleksandra 70m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

3.0, 70m2(lođa), 1/6, lift, CG, LUX, dizajnerski, garaža, video nadzor Stan se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Ovo je... više

420.000€ (6 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1/6 spratova

Savski Venac, Dedinje - Neznanog junaka 131m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

2.0, 131m2, 1/3, LUX, podno grejanje (gas), lift, dva garažna parking mesta, ostava, smart home sistem upravljanja, video nadzor, interfon,... više

990.000€ (7 557 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 131m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Farmaceutski fakultet - Vojvode Stepe 75m2

Farmaceutski fakultet, Voždovac, Beograd

3.0, 75m2(lođa), 2/4, CG, interfon, internet, klima, ktv Ulica Vojvode Stepe kao jedna od glavnih saobraćajnica u gradu, spaja Autokomandu... više

215.000€ (2 866 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 2/4 spratova

Zemun, Gornji grad - Banatska, 95m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad - Banatska 3.5, 95m2 (lođa 2.3m2), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na prodaju moderan i funkcionalan troiposoban... više

290.000€ (3 052 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 95m²
  • Prizemlje/6 spratova

Novi Beograd, Fontana - Pariske komune, 77m2

Fontana, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Fontana - Pariske komune 2.0, 77m2 (dve terase i lođa 15m2), 9/9, CG, dva lifta, klima, interfon, parking Na jednoj od najtraženijih... više

215.000€ (2 792 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 77m²
  • 9/9 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska, 54m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska 2.0, 54m2 (dve terase 10m2), 4/5, EG, interfon U ponudi za prodaju lep, dvosoban i funkcionalan stan... više

215.000€ (3 981 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 4/5 spratova

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović, 59m2

Novi Železnik, Čukarica, Beograd

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2.0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban,... više

137.000€ (2 322 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo, 50m2

Altina, Zemun, Beograd

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2.0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan... više

120.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/3 spratova